فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

جیم کری: ترامپ یک روح شیطانی است

جیم کری بازیگر کانادایی هالیوود، می‌گوید می داند چه کسی می‌تواند بهترین گزینه برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا باشد. او گفته ترامپ بدترین گزینه‌ ممکن برای بر عهده گرفتن این پست است.

این اسطوره‌ سینمای کمدی آمریکا، در جریان گفتگویی در جشنواره‌ Vulture در لس آنجلس، دیدگاه‌هایش را در مورد شرایط سیاسی حال حاضر آمریکا، بیان کرد. این بازیگر 56 ساله‌ اهل انتاریو، در این سخنان، به انتقاد شدید از دونالد ترامپ پرداخت و همچنین بیان کرد، که اگر گمانه‌زنی‌ها در مورد نامزدی خانم کامالا هریس و آقای بتو او رور که برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی، حقیقت داشته باشد، او از این دو نامزد حمایت خواهد کرد.

کری که به تازگی، در سریال تلویزیونی Kidding حضور یافته، در توصیف رئیس‌جمهور حال حاضر آمریکا گفت او <همان روح شیطانی است که گاهی ما را تحت کنترل می‌گیرد>. او همچنین خاطرنشان کرد که، گرچه از هواداران آتشین هیلاری کلینتون نیست، اما باور دارد که او می‌توانست رئیس‌جمهور خوبی بشود. او گفت: <فکر نکنم که اگر هیلاری برنده می‌شد، رئیس‌جمهور بدی از آب در می‌آمد. من باور دارم که او دقیقا می‌داند دارد چه کار می‌کند. اما این حقیقت که بسیاری از مردم، در مورد انتخاب او دودل هستند، مشکل بزرگی است. این به این معنی است که رای‌های بسیاری از دست خواهد رفت و احتمال برد او بسیار پایین می‌آید>.

اما این بازیگر، به هریس و او رورکه، نامزد‌های احتمالی دموکرات‌ها برای انتخابات آینده، اعتماد کامل دارد و می‌گوید: <به نظرم هریس، مرد شگفت‌انگیزی است و او رورکه هم بی‌نظیر است>. آقای اورورکه اکنون به عنوان نماینده‌ ایالت تگزاس، در مجلس نمایندگان آمریکا حضور دارد.

کری چندی است که با به کارگیری هنر نقاشی اش و حضورش در شبکه‌های اجتماعی، به بی‌اعتبارکردن ترامپ می‌پردازد. این بازیگر سرشناس، ماه پیش نیز، اعضای کابینه‌ رئیس ‌جمهور را <ارواح خبیثه> نامید و از هوادارانش خواست که در جایگاه <جن‌گیر> قرار بگیرند، از او دور شوند و به دموکرات‌ها رای دهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0