اخباراخبار کانادا

جاگمیت سینگ از مشکلات مالی که از سر گذرانده است سخن گفت

 

 

کانادا- جاگمیت سینگ که مهمان یک برنامه رادیویی شبانه بود، مشکلات مالی که در زندگی اش با آنها دست به گریبان بوده و از سر گذرانده است را با شنوندگان در میان گذاشت. 

طی گفتگو با مجری برنامه A Little Late With Lilly Singh، از جاگمیت سینگ خواسته شد که کمی درباره خودش با مردم کانادا صحبت کند. 

سینگ صحبت هایش را با شغلش به عنوان رهبر حزب نیودموکرات کانادا آغاز کرد و در ادامه گفت که او نیز مشکلات مالی را پشت سر گذاشته است. سینگ گفت: می دانم که مواجهه با مشکلات مالی چگونه است. ما فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشتیم و حتی خانه مان را از دست دادیم. 

وی خاطرنشان کرد که آن دوران دشوار را به یاد دارد و به این فکر می کند که چگونه همه ما می توانیم برای ایجاد دنیایی بهتر تلاش کنیم. 

 

 

سینگ طی گفتگوی رادیویی به موضوعات دیگر نیز پرداخت از جمله چگونگی غلبه بر نفرت با عشق و محبت و تجمعات اعتراضی کشاورزان در هند. سینگ حتی در یک بازی جالب در مورد قوانین عجیب در کانادا و آمریکا شرکت کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. حضور اردشیر زاهدی در مراسم عروسی دو تن از اعضای نایاک
  http://gooyadaily.com/entertainment/ardeshir-zahedi-at-the-wedding.html
  آن که اعدام کرد، آن که سم می پاشد؛ پرونده ی گلسرخی – دانشیان از ساواک تا جمهوری اسلامی
  فرقه دمکرات آذربایجان (پروژه آزادی ناتمام) بخش ششم – محمدحسین یحیایی
  https://www.akhbar-rooz.com
  محمد حسین صدیق یزدچی‏ عنوان اصلی مقاله:
  چرا بازمانده‌های چپِ مارکسیست (اروپائی) از اسلام بنیادان حمایت می‌کنند؟
  http://www.iran-emrooz.net/index.php/politic/more/88123/
  فیگارو : جنگ با ایران به مویی بند است
  https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=223632
  پنجاهمین سالگرد “حماسه سیاهکل” یا عاشورای فداییان، محمود تجلی مهر
  https://www.akhtarnews.de/2021/02/09/09/11/8980/
  شاهزاده رضا پهلوی: جو بایدن می‌بایست نه معامله با جمهوری اسلامی بلکه «پیمان ابراهیم» را گسترش دهد
  شاهزاده لیبرال دموکرات ، امید اول نسل جوان ایرانی برای تغییر
  امریکا با این اپوزیسیون قلابی که به جای جنابعالی و شهبانوی گرامی سخنگوی جریان سلطنت شده و آنرا تبدیل به پایگاه چریک های سیاه کلیست و توده ایهای تجزیه طلب فرقه ای عنتر ناسیونال روسی کرده اند ، جریان ملی دکتر محمد مصدق را وسیله پیشبرد مقاصد روسیه در رسیدن به ابهای گرم خلیج فارس ، دادن انحصار نفت و گاز به روسیه از طریق گسترش امریکا ستیزی روسی ، در منطقه و جهان ، و دشمنی بی دلیل با اسرائیل و جایگزین کردن حکومت پیشرفته و توسعه محور اعلی حضرت محمد رضا شاه پهلوی بزرگ ارتشتاران با یک رژیم جمهوری مادام العمر بعثی شیعه باز اسلامیست مارکسیست متحد اسد و مادورو و دنبال موشک و اتم و پول شویی و تروریسم از طریق ویتنام و ونزوئلا و تروریست های کرد در اربیل و المان مرکل و ازبکستان و …. و یا داوود تره کی در افغانستان کرده اند ، چه بکند ؟
  شاهزاده عزیز , نه شاه شهید از دست این مزدوران مارکسیست روسی ، نفوذی های توده ای در دولت های او و حزب رستاخیز و حتی دفتر شهبانوی گرامی و انرژی اتمی و ارتش و سازمان امنیت و رادیو تلویزیون و کانون نویسندگان و همه روز نامه ها توانست بگریزد ، نه جنابعالی اگربه نصیحت و و صیت او گوش ندهی و این مزدوران روسیه را از جریان سلطنت طلبی بیرون نریزی و به جای ان مجاهدین و ملیون مشروطه خواه را به عنوان مشاور بر نگزینی ، ترس ان دارم که به کعبه تمدن بزرگ نرسی و وسیله و نردبان ترقی مزدوران روسیه مثل تره کی و اسد و صدام و قذافی بگردی .
  انهایی که به نایاک که مزدور نشاندار ملاهای روسی هستند همه روزه حمله می برند ، چرا در مورد این زاهدی و پدر توده ایش که همدست کاشانی اخوند مزدور انگلیسی بود (که بعدا به روسیه سوئیچ کرد) ، سکوت میکنند ؟
  از خود بپرسید چرا اینها می گویند جنابعالی باید به سیاه کلیست ها و تجزیه طلبان شونیست و توده ایها و روسیه باج دهی ، اما با مجاهدین نباید برخورد منصفانه داشته باشی ؟ چرا به شما توصیه میکنند ، منتظر جدا شدن سپاه قزاق و تروریست روسیه از دولت روسی اخوندی امریکا ستیز و دشمن اسرائیل باید بشوی ، اما از نزدیک شدن شما به مجاهدین که فرزندان این اب و خاک هستند ، متحد امریکا و اسرائیل و عربستان و از همه نیروهای سیاسی در ایران به پیمان ابراهیم نزدیکترند ، جلوگیری میکنند ؟
  چرا حمایت روسیه از ملاها و اسد و مادورو و تروریست های لیبی وشرق اوکراین و جمهوری های مادام العمر روسی در اسیای مرکزی را ندیده میگیرند و به شما توصیه میکنند در مورد انها سکوت کنی ؟ اما دائم از شما خواهان اتخاذ مواضع علیه دولت ها در امریکا و اروپا هستند ؟
  وقتی امریکا می خواهد حمله کند ، از شما انتظار بیانیه دارند علیه جنگ
  وقتی تحریم و فشار حد اکثری می اورند و دنبال سرنگونی ان هستند از شما می خواهند بیانیه بدهید و بگویید رژیم در ایران باید توسط مردم ! ایران عوض شود
  وقتی امریکایی ها بنا به مقتضای سیاست های کاملا درست و عرفی خودشان که بر پایه واقعیت های موجود استوار است و برای حفظ امنیت و منافع مردم خودشان و متحدان انها ، تصمیم به اجرای سیاست های چماق و هویج می گیرند(که در کره شمالی و کوبا هم همین سیاست دنبال می شود و کاملا از نظر عرف بین الملل درست است ) و پروسه طولانی بی ثبات کردن رژیم های روسی فاشیستی را دنبال میکنند تا نهایتا با یک لگد انها را بریزند ( مثل فتح بغداد در نیم ساعت و ریختن قذافی در یک شب و سرنگون کردن مبارک در یک هفته ، …..) به جنابعالی توصیه میکنند با سیاست های انها مخالفت کنید اما با اشغال و حمایت کامل روسیه و چین از ملاهای روسی و همه جنایت کاران بین المللی ( کیم ، مادورو ، اسد ، لوکاشنکو ، ارتگا ، کاسترو ، ) مماشات کنید و سکوت ؟
  ایا از خود پرسیده اید امریکای کلینتون و بوش واباما و ترامپ و پرزیدنت بایدن چه باید بکنند که مزدوران مارکسیست روسی که هم رژیم ملاها را در چنگ خود دارند ، هم افسار اپوزیسیون قلابی سیاه کلیست توده ای تروریست روسی انها را در چنگ خود دارند ، هم سلطنت طلبان و مردم ایران را اماج اهداف روسی خود با ریختن دروغ های روسی دوگینیستی اورواسیا به اینترنت و پخش تئوری های توده ای به جای اخبار صحیح و گستراندن توهم به جای اطلاعات در همه رسانه های فارسی قرار داده اند ، گوادلوپ را به جای سیاه کل محکوم میکنند ، نایاک و بهنود و سروش را به جای زاهدی ، همایون ، نیک خواه ، کیانوری ، فتاه پور ، بقراط، نیکفر ، تابان ، زر افشان ، امیر طاهری ، باهری ، قطبی ، انصاری ، کریمی ، ملیحه ، رقیه ، فانی ، طبری ، گلسرخی ، شجریان ، برقعی ، سهیمی ، اشکوری ، دولت ابادی ، میلانی ، نامور حقیقی ، برزگر ، رمضان پور ، بهبهانی ، نوریزاده ، چالنگی ، ….. می کوبند !
  واضحتر از این ایا بازی ارتجاع سرخ و سیاه با سلطنت و مردم ایران نمی بینید ؟
  چرا وزیر خارجه رژیم مدرن خاندان شما ، پدر کسی که مصدق تنها رئیس دولت ملی شاه را سرنگون کرد با توطئه اشکاری که شوروی ، انگلیس ، امریکا در ان علیه دولت ملی مصدق چیدند و اجرا کردند ، باید سگ مجیز گوی رژیم روسی امریکا ستیز ملاها شود ؟
  از کارتر و اوباما و پرزیدنت بایدن چه انتظاری دارید ؟ منافع امریکا و صلح جهانی را به خطر بیاندازند و ملاها را هر چه بیشتر بیندازند در دامان روسیه ؟ دقیقا امریکا باید منتظر چه بماند ؟
  چرا در اوکراین ، هنگ کنگ ، بلاروس ، الجزایر ، سودان ، …. مردم انها و اپوزیسیون چنین توقعات بی جایی از امریکا ندارند و خودشان کار رژیم های روسی و چینی را به آخر میرسانند ؟
  ایا هرگز دیده اید یک رهبر اپوزیسیون در انجا ها به امریکای دموکرات ها یا جمهوری خواهان و سیاست های انها
  دائم حمله و انتقاد کند ؟
  ایا از خود پرسیده اید چرا همه روزه صدها نفر از داخل ایران و خارج به امریکا و اروپا نامه مینویسند و انها را سین جیم میکنند اما تا کنون حتی یک نامه به پوتین و روسیه ننوشته ا ند ؟ انها را سوال جواب کنند ؟
  رژیم روسی در ایران را مردم ایران سرنگون میکنند اگر شاهزاده همراه با مردم ( نه سازمانهای جاسوسی روسی فدایی ، توده ای ) همان شعارهایی را بدهد که حتی نیکی هیلی هم انرا شنید اما اپوزیسیون روسی نمی گذارد رهبران اپوزیسیون برانداز (جنابعالی ، بنی صدر ، خانم رجوی ) بشنوند .
  -دشمن ما همین جا است دروغ میگن امریکا است
  -سوریه را رها کن فکری به حال ما کن
  -نه غزه ، نه لبنان ، جانم فدای ایران
  -رضا شاه روحت شاد
  -پول نفت گم شده خرج فلسطین شده
  نسل جوان ایرانی شاه امریکایی می خواهد ، نه داوود و ظاهر شاه ، نه محمد علی شاه !
  شما نیازی به این تروریست های روسی ندارید . ملت ایران با شما است . امریکا و اسرائیل بهترین متحدان شما و پوتین و جین پینگ و اسد و مادورو و ارتگا و لوکاشنکو و فدایی و توده ای و ملی مذهبی دشمنان شما هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست