علم و دانش

تولد گورخر خالدار، رویدادی نادر 

وقتی از گورخر صحبت می شود، این سوال در ذهن ایجاد می شود که آیا گورخرها سیاه رنگ با خطوط سفیدهستند یا سفید با خطوط مشکی؟! این معما همواره بهانه خوبی برای بحث و جدل های دوستانه بوده است. اما بچه گورخری که در Maasai Mara (پارک ملی و زیستگاه بزرگ جانوری و گیاهی در منطقه استان ناروک کنیا) به دنیا آمده است، به ابهامات افزوده است. زیرا به جای راه های سفید و مشکی، بدنش از خال های سفید و مشکی پوشیده شده است. 

تصویر این حیوان نادر و زیبا توسط عکاسی به نام آنتونی تیرا گرفته شده است. این حیوان در واقع مبتلا به نوعی اختلال ملانین است که برخلاف زالی یا آلبنیسم، سبب ایجاد شدن خال های تیره بر روی پوست می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. Please be advised all those who claim they are for Secular Democracy in Iran but do not condemn Putin, Assad, Ortega, Maduru, Morales while always criticize America, Israel, France, Japan, Canada, and NATO for everything are Russian Marxist or Baath dictators. Be aware that only those who want Liberal Democracy or Laicite can be trusted
  ملاها رجز می خوانند چون پوتین را دارند
  من نمی دانم چرا هنرمند و روزنامه نگار ایرانی مثل روشنفکر و نویسنده و شاعر و فعال سیاسی ایرانی این قدر مدیون روسیه و خوار و ذلیل مارکسیسم روسی است .
  از پوتین میترسند ؟
  با پوتین هستند ؟
  یا مثل رژیم و مارکسیست ها عشق پوتین دارند ؟
  مردم ایران اینهایی که می گویند سکولار دموکرات هستند مثل روشنفکر دینی نوع قلابی من در اوردی مارکسیستی روسی از ان چیزی هستند که ادعا می کنند ، وگرنه دموکراسی یعنی لیبرال دموکراسی و یا حکومت لائیک ( جدایی دین از سیاست ) مثل فرانسه.
  ۱ـ سکولار دموکرات یعنی دموکرات خلقی اسد و مادورو و کاسترو و ارتگا دقیقا مثل همین ادم کشانی که در ایران برای منافع روسیه و اعراب و اکراد و ارامنه مزدور روس می کشند.
  اینها نه سکولار هستند (مثل امریکا و انگلیس و فرانسه و کانادا و ژاپن ، …)
  نه دموکرات هستند (مثل همه کشورهای دموکراسی) .
  بلکه همزاد ملای روسی هستند یعنی اسد ، قذافی ، یاکونویچ ، میلوشویچ ، مادورو ، کیم کره ای .
  به همین دلیل در مورد پوتین و جنایات اینها ساکت هستند .ولی به فرانسه و امریکا و اسرائیل و ژاپن و کانادا و بسیاری از اروپائیان که روسی نیستند حمله میکنند
  ۲ـ روشنفکر دینی هم همان دینی است و شریک ملاها در سرکوب و روسی گری ، فروش مملکت به روسیه و سوریه و ونزوئلا و فلسطین ودشمنی با امریکا و اسرائیل و لیبرال دموکراسی ، بدتر از همه اینها با بنی صدر هم دشمن هستند به دلی اینکه او با روسیه و مارکسیست های روسی نیست ، حالا سلطنت مشروطه و شاه متحدامریکا که جای خود دارد .
  ملاها رجز می خوانند چون پوتین را دارند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *