اخباراخبار کانادا

توصیه دولت انتاریو به مردم برای دورکاری در صورت امکان 

 

تورنتو- بلاگتو: چه دوست داشته باشید یا خیر، به نظر می رسد که دورکاری (کار از خانه) در حال تبدیل شدن به یک شیوه دائمی است.

با ورود بخش های بیشتری از انتاریو به مرحله سوم بازگشایی، عده ای از مردم به محل کار، رستوران ها، بارها، سالن های ورزش، سینماها و کازینوها باز خواهند گشت. اما این اتفاق تغییری در زندگی و شیوه کار گروهی دیگر از مردم ایجاد نخواهد کرد. 

افرادی که به صورت تمام وقت از خانه مشغول کار بودند، به همین روال وظایف شغلی شان را انجام خواهند داد. با اینکه ریسک بازگشایی دفاتر کار به اندازه بارها و رستوران ها نیست، ولی مقامات بهداشتی و درمانی دورکاری را توصیه می کنند. 

بر اساس دستورالعمل دولت انتاریو، شرکت ها و بیزنس ها می بایست تدابیر لازم برای محافظت از سلامت کارکنان و عموم مردم را به اجرا بگذارند. از جمله حفظ فاصله فیزیکی ایمن و شستشوی مکرر دست ها. در عین حال دولت دورکاری را ایمن ترین و بهترین گزینه می داند. 

اگر در بخش فن آوری، رسانه، طراحی و توسعه، امور مالی، بازاریابی، حسابداری، تبلیغات و مشاغل مشابه کار می کنید، این توصیه شامل حال تان خواهد بود. 

 

 

به گزارش اداره آمار، 40 درصد از کانادایی ها قادرند بدون مشکل و به صورت کارآمد وظایف شغلی خود را خارج از محیط های اداری انجام بدهند. نتایج به دست آمده از نظرسنجی موسسه Angus Reid نشان می دهد که یک سوم از کانادایی ها از آغاز پاندمی به این سو، از خانه کار می کنند. نکته جالب اینکه تنها 36 درصد از اعضای این گروه، بازگشت به محل کار در شرایط فعلی را ایمن ارزیابی کردند. 

مدیران چندین بانک عمده در تورنتو به کارکنان خود هشدار داده اند که حداقل تا ژانویه 2021 بایستی به دورکاری ادامه بدهند و حتی پس از آن برای حفظ فاصله فیزیکی ایمن در محل کار، همه کارکنان به طور همزمان در محل کار حاضر نخواهند شد.  

حامیان دورکاری، آن را به چند دلیل برای جامعه مثبت ارزیابی می کنند. از جمله کاهش حجم ترافیک در ساعات پر تردد روز، کاهش آلودگی هوا و افزایش تنوع دوره های تحصیلی ارائه شده به صورت آنلاین از سوی موسسات آموزش عالی.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید