صفحه اصلی / اخبار / تبرئه سه مامور پلیس تورنتو از اتهام آزار جنسی همکار زن

تبرئه سه مامور پلیس تورنتو از اتهام آزار جنسی همکار زن

تورنتو- سه مامور پلیس تورنتو به نام لسلی نیزنیک، جاشوا کابرو و سمیر کارا که به اتهام آزار جنسی یکی از همکاران زن خود محاکمه شده بودند، از سوی قاضی بی گناه تشخیص داده شده و تبرئه شدند.

قاضی آن مالوی، با اشاره به تناقضات فراوان در تشریح وقایع شب حادثه از سوی قربانی، حکم برائت را صادر کرد.

سه مامور پلیس متهم شده بودند که شب 17 ژانویه 2015، پس از خوشگذرانی و نوشیدن مشروب به اتفاق یکی از همکاران زن خود، او را در اتاق هتل مورد آزار جنسی قرار دادند. نیزنیک، تنها متهمی که در دادگاه شهادت داد، مدعی شد که این ایده همکار زن بود که همراه آنها به اتاق هتل برود و در آنجا با هر سه نفرشان رابطه جنسی داشته باشد.

شاکی که  یکی از ماموران واحد کنترل ترافیک اداره پلیس می باشد و هویت اش به دستور قاضی محفوظ مانده، شهادت داد که طی آن شب پس از نوشیدن چند لیوان مشروب همراه همکاران مرد، خود را ناتوان احساس کرده و نتوانسته بود در برابر سه مردی که بدون رضایت با او رابطه جنسی برقرار کرده بودند، مقاومت کند.

سه متهم، پس از شنیدن حکم برائت در حالی که لبخند بر لب داشتند، سالن دادگاه را ترک کردند. هری بلک، وکیل مدافع نیزنیک در خارج از ساختمان دادگاه با خبرنگاران گفتگو کرد و گفت که موکل اش از اینکه بالاخره می تواند به سر کارش بازگردد، خوشحال است.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *