اخباراخبار کانادا

به زودی؛ فروش بستنی، شامپو و خمیردندان در ظروف قابل استفاده مجدد

تورنتو- از اواخر 2019، خریداران تورنتویی می توانند محصولات Nestle، Procter & Gamble و Unilever را در ظروف و بسته بندی های قابل استفاده مجدد خریداری نمایند.
تلاش ها برای کاهش ضایعات پلاستیکی یکبار مصرف، با اجرای آزمایشی عرضه کالا در بسته بندی های قابل استفاده مجدد، افزایش خواهد یافت. سیستم خرید و تحویل آنلاین که از بهار سال جاری در دسترس خواهد بودLoop نام دارد. تام زاکی، بنیانگذار TerraCycle’s Loop با ابراز خرسندی از معرفی این سیستم در کانادا، استقبال عالی خریداران تورنتویی از آن را حتمی دانست.

ساکنان شعاع 200 تا 300 کیلومتری بزرگترین شهرهای کانادا می توانند صدها محصول، از بستنی مارک Haagen-Dazc گرفته تا شامپو، خمیردندان و مایع لباسشویی را در بسته بندی های قابل استفاده مجدد به صورت آنلاین سفارش داده و تحویل بگیرند. خرید این محصولات از فروشگاه، 6 ماه بعد از راه اندازی سیستم آنلاین، ممکن خواهد شد. برای بازیافت این ظروف و بسته بندی ها از خریدار، مبلغی به عنوان گرویی بابت بسته بندی دریافت می شود. خریدار ظروف خالی را به فروشگاه و یا به مامور تحویل سفارش بعدی، عودت خواهد داد.
همانطور که می دانید، Ikea، Walmart، KFC، A&W، Starbucks و Subway نیز قول توقف استفاده از ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف را داده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0