فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

بهترین لباس‌ها در فیلم آسیایی‌های پولدار دیوانه

 

دلایل زیادی برای فروش کم‌سابقه‌ فیلم Crazy Rich Asians یا <آسیایی‌های پولدار دیوانه> در گیشه وجود دارند. یکی از این دلایل، این است که تمام بازیگران و بیشتر عوامل تولید فیلم، آسیایی هستند؛ کاری که از زمان ساخت فیلم Joy Luck club تا کنون، انجام نشده بود. دلیل دیگر، نمایش فیلم در دوره‌ای است، که ژانر رمانتیک-کمدی، مدتی است دوباره جایی در صنعت فیلم برای خود یافته است که نمونه‌هایی از آن، فیلم جدید Set It Up ساخت Netflix و همچنین فیلم جدید To All The Boys I Loved Before است که از کتابی به همین نام، برداشت شده است.

اما یکی دیگر از دلایل استقبال تماشاچیان از این فیلم، مدگرایی و طراحی لباس در این فیلم است. داستان فیلم در <سنگاپور> روی می‌دهد و در آن، لباس‌های هر کاراکتر، آمیزه‌ای است از تاریخچه‌ پرمایه‌‌ فرهنگی او به همراه شکوه و ریزه‌کاری‌های طراحی. خانم <مری ای. ووت> طراح لباس این فیلم، طرح‌های بهت‌آور و باشکوهی را پدید آورده که البته از دید هواداران این فیلم نیز، دور نمانده است. در اینجا نمونه‌هایی از این لباس‌ها را می‌آوریم:

 

 

bahman-azimi-gif

 

View this post on Instagram

@entertainmentweekly First look CRAZY RICH ASIANS

A post shared by Sonoya Mizuno (@sonoya) on

جامپسویت کاراکتر Araminta Lee که گویی از طلای مایع ساخته شده و درخشش چشم‌گیر آن

این لباس، بسیار فریبنده است. به طور کلی، <جامپسویت> لباسی است که دنیای مد این روزها را اشباع کرده و این یکی، واقعا اغواگر است. در فیلم، کاراکتر Araminta Lee که <سونویا میزونو> نقشش را بازی کرده، در راهش به مهمانی پیش از ازدواج، این جامپسویت زرین را به تن می‌کند که درخشش آن با حرکات بدن او تغییر می‌کند.

 

لباس شب آبی‌رنگ و چین دار Rachel Chu، لحظه‌ای به یاد ماندنی را می‌آفریند

در فیلم، کاراکتر Rachel Chu  که خانم <کونستانس وو> نقش او را بازی کرده، به انگیزه‌ تحت تاثیر قرار دادن مادر دوست‌پسرش و سایر اعضای خانواده‌ او، این لباس را بر تن می‌کند.

لباس صورتی کم‌رنگ Astrid Young Teo که ساده وشیک است  

و سرانجام، لباس این کاراکتر، که <جما چان> نقشش را بازی کرده، و مدگراترین کاراکتر فیلم است و بر اساس روایت فیلم، یکی از چهره‌های صنعت مد <سنگاپور> است. لباس او، کاراکتر او را کاملا توصیف می‌کند: تیزبین، نرم، زیبا و مدگرا.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *