صفحه اصلی / اخبار / بنا به پیشگوئی وانگا باراک اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود

بنا به پیشگوئی وانگا باراک اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود

تاکنون 85 درصد از پیشگوئی های بابا وانگا نابینای درگذشته اهل بلغارستان از جمله رخداد 11 سپتامبر، جنگ داخلی سوریه، بهار عربی، پیدایش داعش، و… درست از آب درآمده اند. اما او پیش از آنکه در سال 1996 و در 85 سالگی فوت کند، پیشگویی های دیگری هم کرد. از جمله اینکه گفت چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا سیاهپوست، و همچنین آخرین رئیس جمهور این کشور خواهد بود.
وی که رخداد 11 سپتامبر را در 1989 پیشگویی کرده بود، 60 سال پیش در مورد گرمایش زمین، آب شدن یخ های قطبی، و بالا آمدن سطح آب دریاها نیز، هشدار داد.

external
وانگا در دهکده استرومیکا در کوهپایه های امپراطوری عثمانی به دنیا آمد. وقتی چشمانش در یک طوفان شدید نابینا شدند، ادعا کرد می تواند آینده را ببیند. در پی این ادعا بود، که پیشگویی های شگفت انگیزش را آغاز کرد. این پیشگویی ها سبب شدند، در سال های بعد بین افراد پولدار و سرشناس، و حتی در حد رهبران کشورها و سیاستمداران بلندپایه سراسر جهان، اعتبار به دست بیاورد. بگونه ای که این افراد جویای دیدگاه هایش می شدند.
جالب اینکه پیشگویی های وی به رخدادهایی هم پیوند دارند، که قرارست تا چند قرن پس از مرگش اتفاق بیفتند. از جمله این پیشگویی ها می توان به کمک ساکنان کرات دیگر به اهالی زمین ما برای زندگی در زیر آب تا سال 2103، رخ دادن یک جنگ در کره مریخ/ بهرام در سال 3005، و مرگ همه موجودات کره زمین در سال 3797، اشاره کرد.
آیا پیشگویی او در مورد آخرین رئیس جمهور آمریکا نیز درست از آب درخواهد آمد؟ یا اینکه دانلد ترامپ در موعد مقرر کار خود را به عنوان رئیس جمهور بعدی کشورش آغاز خواهد کرد؟


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *