صفحه اصلی / اخبار / بازداشت افسر پلیس بازنشسته به اتهام قتل و قاچاق مواد مخدر

بازداشت افسر پلیس بازنشسته به اتهام قتل و قاچاق مواد مخدر

مقامات فدرال، افسر سابق پلیس، نیکولاس تارتالیونه 49 ساله را به اتهام قتل 4 مرد که از آوریل گذشته مفقود اعلام شدند و همچنین اتهام قاچاق کوکائین، بازداشت کردند.

تارتالیونه سابقا در اداره پلیس  Briarcliff Manor نیویورک خدمت می کرد. اما چند ماه قبل برای کار به اداره پلیس ناحیه Mount Vernon نیویورک مراجعه کرده بود.

پریت بارارا، دادستان ناحیه جنوب نیویورک، در گفتگو با خبرنگاران ضمن اعلام خبر بازداشت متهم گفت: با اینکه هضم هر جنایت  قتلی دشوار است، ولی جنایتی که به دست یک مامور سابق پلیس رخ می دهد، قلب تمدن انسانی را جریحه دار می کند.

به گزارش پلیس، تارتالیونه آوریل گذشته 4 مرد را در Chester نیویورک به قتل رساند. قربانیان مارتین لونا، اوربانو سانتیاگو، میگوئل لونا و هکتور گوتیرز نام دارند. تصاویر ضبط شده با دوربین های مداربسته، قربانیان را در حین خارج شدن از اتومبیل شان مقابل رستورانی که در همسایگی میخانه متعلق به برادر تارتالیونه قرار دارد،‌ نشان می دهد. تارتالیونه برای خرید و فروش کوکائین با یکی از این 4 مرد قرار گذاشته بود.

بقایای اجساد قربانیان ماه دسامبر در ملک اجاره ای تارتالیونه در Otisvile کشف شد.

متهم دوشنبه هفته گذشته در دادگاه حاضر شده و رسما به ارتکاب 4 فقره قتل و توطئه برای توزیع  حداقل 5 کیلوگرم کوکائین متهم شد. وی در صورت مجرم شناخته شدن در دادگاه به اتهام خرید و فروش مواد مخدر حداقل به 10 سال زندان یا حداکثر حبس ابد و به اتهام قتل عمد به حداقل 20 سال یا حداکثر اعدام در ازای هر فقره قتل محکوم خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *