صفحه اصلی / اخبار / انتظار برای تخت خالی در بیمارستان انتاریو؛ مرگ بیمار کانادایی گرفتار در مکزیک!

انتظار برای تخت خالی در بیمارستان انتاریو؛ مرگ بیمار کانادایی گرفتار در مکزیک!

لندن/انتاریو- استوارت کلاین 71 ساله که به همراه همسرش برای گذراندن تعطیلات به Puerto Vallarta مکزیک سفر کرده بود، در آنجا به خونریزی داخلی دچار شد. حال او به دلیل مصرف روزانه داروهای رقیق کننده خون به سرعت به وخامت گروید.

علیرغم موافقت پزشکان مکزیکی با سفر هوایی مرد کانادایی ساکن لندن/انتاریو به کانادا، به خانواده وی اطلاع داده شد که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان لندن تخت خالی وجود ندارد. متاسفانه، بیمار در حالی که در انتظار خالی شدن تخت بود، درگذشت.

اعضای خانواده در  تلاش برای بازگرداندن هر چه سریع تر استوارت به کشور، با پگی ساتلر، نماینده حوزه انتخابی غرب لندن در مجلس انتاریو تماس گرفتند. او نیز مساله را با دولت در میان گذاشت. اما همانطور که گفته شد اقدامی برای کمک به کلاین صورت نگرفت.

خانم ساتلر پیامی به این شرح در رسانه های اجتماعی منتشر کرد: شخصا استوارت کلاین را نمی شناختم اما او ساکن حوزه انتخابی ام بود و من از کمک به او عاجز بودم. او حق داشت که از کمک سیستم درمانی مان برخوردار باشد. سوالی که ذهنم را آزار می دهد این است که آیا اگر کلاین شنبه گذشته به انتاریو منتقل می شد و 5 روز معطل نمی شد، امروز زنده و در کنار خانواده اش بود؟

کلاین بالاخره اول ماه مارچ، بیش از یک هفته پس از بیمار شدن به کانادا منتقل و شنبه 3 مارچ درگذشت.

کلاین قبل از بازنشستگی، مدیریت 6 شعبه رستوران زنجیره ای Subway در لندن را به عهده داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *