صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / انتخاب جاستین تیمبرلیک برای شوی بین دو نیمه مسابقه فوتبال <سوپر باول>

انتخاب جاستین تیمبرلیک برای شوی بین دو نیمه مسابقه فوتبال <سوپر باول>

Razi-Clinic

بیش از یک دهه بعد از حضور جنجالی جاستین تیمبرلیک در کنار جنت جکسون در شوی بین دو نیمه مسابقه فوتبال Super Bowl، برگزارکنندگان این مسابقه به وی فرصت دوباره برای حضور در صحنه را دادند.

این خبر، پس از چند هفته گمانه زنی در مورد هنرمندی که در مسابقه امسال به روی صحنه خواهد رفت، منتشر شد. طی چند سال گذشته هنرمندان بزرگی چون بیانسه، لیدی گاگا، برونو مارس و دیگران در شوی بین دو نیمه مسابقه به روی صحنه رفته اند. اما هیچ کدام از آنها به اندازه جاستین تیمبرلیک سر و صدا ایجاد نکردند. در سال 2004، او در کنار جنت جکسون به روی صحنه رفت و لباس جکسون را بر تن وی پاره و سینه اش را نمایان کرد. این حرکت در حالی انجام شد که برنامه به صورت زنده از تلویزیون پخش می شد. این حرکت که گویا با هماهنگی جکسون و تیمبرلیک انجام شد، واکنش های منفی بسیاری را سبب شد. با اینکه جنت جکسون رسما عذرخواهی کرد، اما مدت ها از سوی شبکه های تلویزیونی در لیست سیاه قرار گرفت.

خوشبختانه، آینده حرفه ای جاستین تیمبرلیک از این رسوایی آسیب چندانی ندید و دومین آلبوم انفرادی وی به نام Future Sex/Love Sounds که دو سال بعد از آن واقعه به بازار آمد، با استقبال فوق العاده دوستداران وی روبرو شد. تیمبرلیک طی سال های گذشته، موفقیت های بزرگی را به دست آورده است، در فیلم Social Network مقابل دوربین قرار گرفته و در مراسم اهدای جوایز اسکار برنامه اجرا کرده است.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *