فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

الیزابت هِرلی و دلداده‌ ایتالیایی او

گزارش شده که الیزابت هرلی بازیگر بریتانیایی که به خاطر بازی در فیلم Austin Powers شناخته می‌شود، به تازگی به همراه <نیکولو باراتیری دی سن پیترو> تاجر سرشناس ایتالیایی، در یک قرار شبانه دیده شده است. همراهی هرلی با این تاجر، باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی در احتمال وجود رابطه‌ عاشقانه میان این دو گردیده است.

در عکس‌های منتشر شده از این قرار، هرلی که 53 ساله است، به همراه این زمین‌دار ایتالیایی، در اتومبیل  و در حال حرکت به سوی کافه‌ خصوصی LouLou در مرکز لندن دیده می‌شوند. نیکولو اکنون طلاق گرفته و سه فرزندش با او زندگی می‌کنند. او، سال گذشته، به زندگی مشترکش با کیتی اسپنسر خواهرزاده‌ 27 ساله‌ شاهدخت دایانا، پایان داد.

هرلی نیز، که اکنون با پسر 16 ساله‌اش دِیمیِن زندگی می‌کند، در سال 2011  از آرون نیار تاجر هندی، طلاق گرفت. او، در اوایل این هفته، به دعوت وودی جانسون سفیر آمریکا در لندن، در یک مهمانی شام عید شکرگزاری، شرکت کرد و سپس عکس‌هایی از این مراسم را در شبکه‌های اجتماعی با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

این اخبار، تنها چند روز پس از آن منتشر می‌گردند که این بازیگر از توقف تحقیقات پلیس در مورد حمله‌ای که به برادرزاده‌‌اش <مایلز هرلی> شده بود، آگاه شده است. پلیس گفت که مدارک و دی.ان.ای به دست آمده از محلی که با چاقو به مایلز، حمله شده بود، به اندازه‌ کافی نبوده و نمی‌توان از آن برای جستجوی مجرم استفاده کرد. یک منبع خبری نزدیک به الیزابت هرلی گفته که او از توقف تحقیقات پلیس، بسیار ناخشنود است، اما از این موضوع شگفت‌زده نشده است.

اواسط ماه گذشته، هرلی و پسر نوجوانش دیمین، در جشن پنجاهمین سالگرد بنیانگذاری شرکت Kinder شرکت کرد. او پسرش را <نیمه‌ روحانی> خود می‌خواند.

این بازیگر، همچنین عکس‌هایی از حضورش در مراسم شام شکرگزاری به دعوت سفیر آمریکا، در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته که در آنها، با لباس یقه بازش، زیبایی‌اش را به رخ می‌کشد. این زیباروی سینما، در این لباس مشکی، بسیار جوان تر از سن واقعی خود به نظر می‌رسد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0