اخباراخبار کانادا

افزایش نگران کننده تعداد مراجعان به بانک غذا در تورنتو و میسی ساگا

تورنتو- مسوولین سازمان های Daily Bread Food Bank، North York Harvest Food Bank  و همچنین بانک غذای میسی ساگا، مراجعه بیش از 1 میلیون نفر به شعب خود در فاصله 1 آوریل 2018 تا 31 مارچ 2019 را اعلام کردند. 

شمار مراجعه کنندگان در میسی ساگا 16 درصد، در نورت یورک 9 درصد و در اسکاربورو 8 درصد افزایش داشت. 

در گزارش منتشر شده، گرسنگی و افزایش مراجعات به بانک های غذا به عنوان پیامد فقر اعلام شده است. با افزایش فقر در جامعه، بحران گرسنگی و سوء تغذیه شدیدتر شده است. سطوح مختلف دولت (فدرال، استانی و شهرداری) می بایست از هزاران خانوار و فرد ساکن تورنتو و حومه که به دلیل سنگین بودن هزینه اجاره مسکن، قادر به تامین غذای کافی برای خود و فرزندان شان نیستند، حمایت کنند. 

نیل هترینگتون، مدیر اجرایی Daily Bread Food Bank تورنتو می گوید، علیرغم ثابت ماندن درآمد ماهیانه، بهای مواد غذایی به طور روزافزون در حال افزایش است. به همین دلیل خانواده های کم درآمد در تامین حداقل مایحتاج روزانه با مشکل جدی روبرو می باشند. بهای مواد غذایی در تورنتو 7.5 درصد افزایش یافته است. در حالی که میزان افزایش در سایر مناطق کشور حدود 4 درصد گزارش شده است. 

بسیاری از تورنتویی های کم درآمد، برای پرداخت اجاره خانه، صورتحساب تلفن و هزینه رفت و آمد، از قید خرید غذای کافی می گذرند و در بدترین حالت یک وعده غذای روزانه را حذف می کنند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!