صفحه اصلی / اخبار / اعتراض پیرمرد هشتاد و چهار ساله به چاله و چوله های آسفالت خیابان های تورنتو  

اعتراض پیرمرد هشتاد و چهار ساله به چاله و چوله های آسفالت خیابان های تورنتو  

banner-niazmandiha2

تورنتو- کارکنان شهرداری تورنتو، امسال زودتر از موعد هر ساله، کار ترمیم آسفالت خیابان ها را آغاز کردند. چاله چوله های خیابان ها و بزرگراه ها به دلیل چرخه منجمد و گرم شدن آسفالت ایجاد شده و سالانه هزاران اتومبیل را روانه تعمیرگاه می کنند. متاسفانه به دلیل شرایط جوی کانادا، عملیات ترمیم هر ساله تکرار می شود. عملیات بر حسب شدت خرابی و حجم ترافیک برنامه ریزی می شود.

اوایل مارچ 2018، اتفاق جالبی در تورنتو رخ داد. یک راننده 84 ساله به نام ادوارد زارتسکی، که از کند بودن عملیات ترمیم آسفالت و بی توجهی مسوولین شهرداری به شکایت هایش به ستوه آمده بود، تصمیم گرفت به نشانه اعتراض، اتومبیل خود را در وسط خیابان Torresdale Avenue در نزدیکی Antibes Drive  متوقف کند. البته او قبلا به شهرداری هشدار داده بود که راس ساعت 9 صبح این کار را انجام خواهد داد. زارتسکی که به تهدید خود عمل کرده بود، به اخطار پلیس توجه نکرد. پس از 3 ساعت، کارگران شهرداری در محل حاضر شدند و عملیات پر کردن چاله را شروع کردند.

زارتسکی، گروهی تحت عنوان Citizens Alliance Group را مدیریت می کند و در سال 2010 برای عضویت در شورای شهر تورنتو خود را نامزد کرد. زارتسکی به سایر رانندگان تورنتویی توصیه کرد که برای تسریع عملیات مرمت خیابان محل زندگی شان، ابتکار عمل را به دست گرفته و از حربه او پیروی کنند.

به گزارش شهرداری، از ابتدای سال جاری به این سو، 82 هزار و 17 چاله در تورنتو پر شده اند.

سال گذشته خیابان Dufferin تورنتو به عنوان خراب ترین و بدترین خیابان تورنتو انتخاب شد. پس از دافرین، خیابان های یانگ، بترست، اگلینتون غرب و فینچ غرب در رده های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

اما یادآوری بدترین خیابان های انتاریو در سال 2017، خالی از لطف نیست:

  1. Burlington Street East– همیلتون
  2. Dufferin Street– تورنتو
  3. Lorne Street– سادبوری
  4. Maley Drive – سادبوری
  5. Queenston Street  – سنت کاترین
  6. Algonquin Boulevard West – تیمینز
  7. Hunt Club Road – اتاوا
  8. Carling Avenue  – اتاوا و Duckworth Street  – بری
  9. Algonquin Boulevard East – تیمینز و Yonge Street  تورنتو
  10. County Road 49 – پرینس ادوارد کانتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *