صفحه اصلی / علم و دانش / ادعای عجیب پسر نابغه روس درباره زندگی در مریخ قبل از تولد!

ادعای عجیب پسر نابغه روس درباره زندگی در مریخ قبل از تولد!

بوریسکا کیپریانوویچ، جوان روسی که در ولگاگراد زندگی می کند، ادعا کرده است که در مریخ متولد شده است. این جوان، هم اکنون 20 ساله، با دانش فضایی و توانایی های خاصی که از یک کودک عادی بر نمی آید، توجه اساتید و محققان را جلب کرده است.

مادر بوریسکا که پزشک است، معتقد است که پسرش دارای قابلیت های ویژه ای است، زیرا تنها دو هفته پس از تولد سرش را بالا نگه داشت. حافظه بی عیب و نقص او و استعداد فوق العاده اش در زمینه علوم، نشان می دهد که از نژادی پیشرفته و بیگانه است.

والدین بوریسکا می گویند که پسرشان زمانی که 18 ماهه بود، شروع به خواندن و نوشتن کرده و به کشیدن تصویر سیاره ها و اجسام فضایی علاقمند شد. با اینکه والدین او هرگز در مورد منظومه شمسی با پسرشان صحبت نکرده بودند، اما بوریسکا همواره با صحبت هایش در مورد مریخ اطرافیان را متعجب می کرد.

بوریسکا می گوید که مارس زمانی دارای تمدنی پیشرفته بود، اما به دلیل جنگ هسته ای با ویرانی مواجه شد. وی می گوید که برخی از مریخی ها که از جنگ هسته ای جان سالم به در بردند، هم اکنون در مکان های زیرزمینی زندگی می کنند. به گفته او، مریخی ها به جای اکسیژن، با دی اکسید کربن تنفس می کردند. وی همچنین می گوید که در زندگی قبلی خود خلبان بوده و در سال 1996 به کره زمین سفر کرده و به شکل انسان در زمین متولد شده بود.

بوریسکا ادعاهای عجیب دیگری را نیز مطرح کرده است و می گوید که بشر باید اسرار بی شماری در مورد زندگی خود پرده گشایی کند و کلید این اسرار در دل مجسمه بزرگ ابوالهول و اهرام مصر قرار دارد. او می گوید، وقتی این مجسمه گشوده شود، زندگی بشر به طور کلی تغییر خواهد کرد.

hamidreza-safipour

یک نطر

  1. به نظر من این بچه دجار توهم شده . در مریخ زندگ وجود ندارد اگر ایشان مریخی است و نسل قبل از ایشان بجای اکسیژن مانند گیاهان از گاز کرنیک استفاده می کرده بنابراین روی زمین قادر به زندگی نخواهد بود . مردم زیادی هستند به علت دو پاره شدن مغز دچار توهم می شوند . ما خودمان در ایران یکی شو داشتیم اقای احمدی نژاد هم از نظر روانی دچار توهم بود درس هم خوانده بود حد اقل مدرک مهندسی ساختمانش از علم صنعت قبل از انقلاب بود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *