Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / اخبار / ادعای خسارت شانزده و نیم میلیون دلاری بیوه راب فورد از برادر شوهرش

ادعای خسارت شانزده و نیم میلیون دلاری بیوه راب فورد از برادر شوهرش

تورنتو- بیوه و فرزندان راب فورد، شهردار سابق تورنتو، برادرش داگ فورد را متهم می کنند که آنها را از میلیون ها دلار سهم در بیزنس خانوادگی و بیمه عمری که از راب فورد به جا مانده است، محروم کرده است.

رناتا فورد، در دادخواست 16.5 میلیون دلاری که جمعه گذشته به دادگاه ارائه شد، ادعا کرده است که داگ فورد با بی توجهی بیزنس خانوادگی (Deco Lables) را اداره کرده و به شرکت ضرر و زیان وارد کرده است. او همچنین ادعا می کند که داگ علیرغم زیانده بودن شرکت و همچنین ورود به عرصه سیاست، همچنان دستمزدهای کلان از بیزنس برداشت می کند. در بخشی از دادخواست که توسط وکلای موسسه حقوقی Aird & Berlis LLP ارائه شده، آمده است: داگ فورد، طی بیش از دو سال از فوت راب فورد، آگاهانه و عمدا رناتا و دو فرزندش را در استرس و تحت فشار مالی سنگین قرار داده است. در این پرونده حقوقی از شرکت Deco و رندی فورد (مدیر اجرایی Deco) نیز نام برده شده است.

پس از تماس خبرنگاران نشریه Toronto Star با خانواده فورد، دو بیانیه جداگانه از طرف دایان فورد (مادر داگ و راب فورد) و شخص داگ فورد، منتشر شد. داگ فورد که رهبر حزب محافظه کار پیشروی انتاریو نیز می باشد، اتهامات وارده را بی اساس اعلام کرد. در بیانیه داگ فورد آمده است: من همواره از برادر و خانواده اش در چالش های پرشماری که با آنها روبرو بودند، حمایت کرده ام. وکلای رناتا، آشکارا تهدید کردند که یا مبلغ درخواستی را به آنها می پردازیم و یا پرونده را در جریان کمپین انتخاباتی علنی خواهند کرد. این کاری است که آنها در فاصله اندک باقی مانده تا انتخابات انجام دادند.

دایان فورد نیز با انتشار بیانیه ای از اینکه رناتا تصمیم گرفته این اتهامات دروغین و کذب را در آستانه انتخابات استانی مطرح کند، ابراز تاسف کرد. او نیز تاکید کرد که خانواده فورد خود را در تضمین آسایش و رفاه مالی فرزندان راب فورد، متعهد می داند. دایان فورد در عین حال مدعی شد که رناتا از اعتیاد رنج می برد و به او توصیه کرد که به خاطر فرزندان و خودش، برای درمان مشکل اعتیاد اقدام کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *