صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / اتهام خشونت خانگی برای دوست پسر سابق دختر ویتنی هیوستون

اتهام خشونت خانگی برای دوست پسر سابق دختر ویتنی هیوستون

banner-niazmandiha2

نیک گوردن، 28 ساله، دوست پسر سابق بابی کریستینا براون (دختر ویتنی هیوستون)، به دلیل کتک زدن دوست دختر جدیدش با اتهام خشونت خانگی روبرو و از سوی دادگاه موظف به پوشیدن دستگاه ردیاب الکترونیکی شد. وی پس از حضور در دادگاهی در فلوریدا، با پرداخت 15 هزار و 500 دلار به عنوان وجه الضمان، آزاد شد.

گوردن با اتهام حمله خشونت آمیز و زندانی کردن دوست دختر و همخانه اش لورا لیال، روبروست. به گزارش پلیس، گوردن به ظن رابطه لورا با یکی از دوستانش با او درگیر شده و در حین درگیری با مشت به صورت وی کوبید.

اگر به یاد داشته باشید، نیک گوردن سال گذشته نیز خبرساز بود. یکی از قضات دادگاه در ایالت جورجیا، گوردن را در مرگ بابی کریستینا براون در سال 2015، دارای مسوولیت حقوقی تشخیص داده و به پرداخت 36 میلیون دلار خسارت محکوم کرد.

کریستینا، تنها فرزند ویتنی هیوستون و بابی براون (خواننده و ترانه سرای سبک RandB) در وان حمام خانه اش در آتلانتای شمالی بیهوش پیدا و به بیمارستان منتقل شد، ولی 6 ماه بعد بدون خارج شدن از حالت کما فوت کرد. نتیجه کالبدشکافی، مسمومیت با داروی مخدر و غوطه ور شدن بر روی آب با صورت را عامل مرگ وی نشان داد.

خانواده براون، گوردن را متهم کرد که با دادن ترکیب دارویی خطرناک، سبب مرگ کریستینا شده بود. وی همچنین به برداشت پول از حساب بانکی کریستینا متهم شد. اما گوردن این اتهامات را رد کرده و مدعی شد که برای نجات جان کریستینا تلاش کرده بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *