فرهنگ و هنرموزیک

اتفاق ناگواری که لیدی گاگا را مشهور کرد!

 

با اینکه بسیاری از هواداران لیدی گاگا شیفته هنر او در موسیقی هستند، اما کم هم نیستند هوادارانی که جذب شایعات پیرامون این خواننده هنجارشکن شده اند.

به هر ترتیب، گاگا که از شامه بازاریابی خوبی برخوردار است موفق شده است تا کنون هواداران و دنبال کنندگان خود را حفظ کرده و آلبوم هایش را جزو پرفروش ترین ها نگه دارد.

اما در این میان یک اتفاق ظاهرا بد به معروفیت هر چه بیشتر این ستاره موسیقی کمک کرد. درست است که لباسی که لیدی گاگا در سال 2010 از جنس گوشت به تن کرد به شدت مورد توجه مردم و رسانه ها قرار گرفت اما پیش تر شایعه دیگری او را به شهرت رسانده بود.

در یکی از برنامه های پرسش و پاسخ پلتفرم ردیت، شخصی که بدون افشای هویت شخصی، خود را نماینده لیدی گاگا معرفی کرد به سوالات درباره این خواننده پاسخ می داد. در این میان یکی از سوال ها به پاره شدن اتفاقی شلوار خانم خواننده که باعث پیدا شدن بدنش و دیده شدن زائده ای در پشت او شد اشاره داشت. این هوادار پرسید آیا لیدی گاگا به طور مادرزادی آناتومی بدن مردانه دارد یا خیر، که نماینده لیدی گاگا پاسخ داد: البته که نه. او سپس این تصور هواداران را یک سوءتفاهم دانست و گفت شاید هم حق داشته اند، چون جمع شدن پارچه در قسمت دوخت لاتکس به کتان باعث شده بود به صورت زائده ای برجسته به نظر برسد. با وجود این توضیح، شایعات درباره خواننده ای که در آن زمان هنوز از شهرت و جایگاه فعلی برخوردار نبود، تا مدتی به قوت خود باقی ماند و در کمال تعجب، باعث افزایش فروش آهنگ های او شد. هرچند نماینده لیدی گاگا با این نظر موافق نبود اما یکی از هواداران، حرکت او را یک بازاریابی هوشمندانه توصیف کرد.

این اتفاق ناگوار یک چیز را به هواداران گاگا ثابت کرد: اینکه سلبریتی شان این توانایی را دارد که هم موسیقی مورد علاقه هوادارانش را برای آنها تولید کند و هم توجه رسانه ها و عموم مردم را به خود معطوف نگه دارد. در واقع او در سال های اخیر نشان داده است محرک های صنعت موسیقی را به خوبی شناسایی کرده و کمر همت به وارونه کردن آنها بسته است. به هر حال، لیدی گاگا حاشیه ها را به نفع خود تمام می کند و کسی نمی تواند او را به این خاطر سرزنش کند

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست