صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / آیا می دانید مشهورترین ستاره های سینما چقدر حقوق می گیرند؟

آیا می دانید مشهورترین ستاره های سینما چقدر حقوق می گیرند؟

Behnam Marfou

بسیاری از علاقمندان به سینما  کنجکاوند تا درباره میزان درآمد و دستمزد بازیگران محبوب شان اطلاعاتی به دست بیاورند. با مشاهده سبک زندگی و استایل لباس پوشیدن این ستاره ها، مشخص است که آنها با حقوق و دستمزد معمولی زندگی نمی کنند.

دست اندرکاران Hollywood Reporter، جزئیات مربوط به میزان دستمزد برخی از مشهورترین بازیگران، از جنیفر لارنس گرفته تا بازیگران Stranger Things را فاش کرده اند. در جمع پردرآمدترین بازیگران سینما به نام های بزرگی چون لارنس، ویل اسمیت، دواین جانسون برمی خوریم که هر کدام حدود 20 میلیون دلار بابت بازی در هر فیلم دستمزد می گیرند. بعد از آنها می توان از هریسون فورد و رابرت داونی جونیور (ستاره های فرنچایزهای سینمایی) نام برد که 15 میلیون دلار بابت بازی در فیلم های Star Wars: The Force Awakens و Spider-Man: Homecoming دستمزد گرفته اند.

اما واتسون، قرار بود برای بازی در فیلم Beauty and the Beast حدود 3 میلیون دلار دستمزد بگیرد، اما به لطف فروش 1 میلیارد دلاری فیلم، 20 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

حال که به پردرآمدترین بازیگران پرداختیم، بد نیست نگاهی داشته باشیم به کم درآمدترین بازیگران. گل گدوت برای بازی در فیلم Wonder Woman فقط 300 هزار دلار دستمزد گرفت. بازیگران نوجوان فیلم ترسناک It نیز هر کدام بین 65 هزار تا 75 هزار دلار دریافت کردند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *