اخباراخبار کانادا

آیا معمای ناپدید شدن کودک 3 ساله کانادایی حل خواهد شد؟

بریتیش کلمبیا- اوایل بامداد 5 آگوست 1989، یک دختربچه 3 ساله به نام کیسی بوهان از خانه اش در Delta بریتیش کلمبیا ناپدید شد. سرنوشت او، علیرغم منتشر شدن شایعات فراوان، همچنان مبهم باقی مانده است. 

مارک لیری، کارآگاه بازنشسته پلیس که به مدت 9 سال بر روی پرونده ناپدید شدن کیسی کار کرد، می گوید: کیسی 3 ساله بود. همسن دختر خودم. این اتفاق در آخر هفته Civic Holiday رخ داد. 

والدین کیسی از یکدیگر جدا شده بودند. پدرش دان به کلوونا نقل مکان کرده و مادرش باربارا همراه دوست پسر جدیدش جاناتان پویل، کیسی و استیسی 1 ساله زندگی می کرد. خانواده 4 نفره، که آن روز را به اتفاق بورلی (خواهر باربارا) در منزل مادرشان در Maple Ridge سپری کرده بودند، حوالی ساعت 11 شب به خانه بازگشتند. بورلی دعوت بارب برای صرف آبجو را پذیرفت. پس از صرف مشروب، پویل برای نشان دادن مسیر بازگشت به بورلی به مدت 10 تا 15 دقیقه از خانه خارج شد. بارب نیز که به سردرد دچار شده بود، پس از مصرف تایلانول 3 روی مبل به خواب رفت. اتفاقاتی که طی 9 ساعت بعد در آنجا رخ داد، همچنان به عنوان معما باقی مانده اند. 

حوالی ساعت 10 صبح روز بعد، دو نفر از دوستان جان به خانه آمدند. جان مشغول پر کردن استخر بود. میهمان زن از بارب سراغ کیسی را گرفت. اما کیسی در اتاق خوابش نبود. خانواده با پلیس تماس گرفت و مفقود شدن او را گزارش کرد. تلاش های گسترده پلیس  برای یافتن کیسی تا به امروز بی نتیجه بوده است. 

باربارا در سال 2001 با پرتاب خود از پل خوددکشی کرد. با اینکه او پس از ناپدید شدن کیسی به گروه الکلی های ناشناس پیوسته بود، اما زندگی پر فراز و نشیبی را سپری می کرد. پویل در سال های 1990، باربارا را به همراه دخترش استیسی و دختر دیگرشان شانا که بعد از ناپدید شدن کیسی به دنیا آمده بود تنها گذاشت تا برای کار به عنوان معلم زبان انگلیسی به کره جنوبی برود. 

قبل از خودکشی باربارا، سازمان حمایت از کودکان، سرپرستی استیسی و شانا را به عهده گرفته بود. 

پلیس احتمال می دهد که پویل از سرنوشت کیسی مطلع باشد. همانطور که گفته شد طی تمام این سال ها شایعات مختلف در مورد سرنوشت کیسی بر سر زبان ها افتاده است. از جمله اینکه یک فرشته نجات ناشناس، کیسی را ربوده و با انتقال به مکانی امن زندگی راحتی را با هویت جدید برایش فراهم کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0