فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

آیا دوقلوی گمشده‌ ترامپ پیدا شده؟

دونالد ترامپ که بدون شک، به سرشناس‌ترین انسان در روی این سیاره تبدیل شده، در یک خواروبار فروشی، چه کار می‌تواند داشته باشد؟

در یک ویدیو که در شبکه‌های اجتماعی پخش شده، مردی با شباهتی باورنکردنی به رئیس‌جمهور فعلی ایالات متحده، دیده می‌شود که در یک پمپ‌بنزین راه می‌رود. این مرد، که به مانند برادر دوقلوی ترامپ به نظر می‌رسد و در این پمپ بنزین در تگزاس، در حال خرید کردن از یک سوپرمارکت است، ظاهرا از معروف شدن تصویرش بی‌خبر است. این ویدیو، تا کنون بیش از یک میلیون بار مورد تماشای کاربران اینترنتی قرار گرفته است. با این حال، به نظر نمی‌رسد که این کاربران حتی به تعیین هویت این مرد، نزدیک هم شده باشند.

در ویدیویی که در دنیای آنلاین پخش شده، این مرد دیده می‌شود که با پیراهن چهارخانه‌ آبی و خاکستری‌اش، شلوار جین به پا و کلاه آفتابگیر US Navy در این پمپ بنزین راه می‌رود. رنگ و مدل موهای این مرد ناشناس نیز، شباهت غریبی به مدل و رنگ زرد معروف رئیس‌جمهور آمریکا دارد. این ویدیوی کوتاه را یکی از کاربران سایت توییتر به نام PolishPatriot در این سایت به اشتراک گذاشته است. این کاربر در توضیحات حساب کاربری‌اش، از شعار انتخاباتی ترامپ و هواداران او یعنی Make America Great Again استفاده کرده است.

تا روز گذشته، این توییت بیش از یک میلیون بار دیده شده و بیش از چهار هزار بار بازتوییت شده است. کتی گریفین، کمدین سرشناس آمریکایی، در یکی از استندآپ‌هایش صدای کلی آن کانوِی، مشاور رئیس‌جمهور آمریکا را تقلید کرد که به یکی از جک‌های معروف درباره‌ کابینه ترامپ تبدیل شد. این کمدین، در اظهار نظری درباره‌ ویدیوی یادشده، می‌نویسد: <وای خدای من، آیا ترامپ یک برادر دوقلو دارد؟ همین را کم داشتیم…>

برخی دیگر از کاربران اینترنت، گفته‌اند که ممکن است این مرد، خود ترامپ باشد، که از یک جهان موازی با جهان ما، آمده است. امی سیسکیند نویسنده آمریکایی می نویسد: <این همان دونالد ترامپ است، اما این بار پدرش فِرد ترامپ، آن  413 میلیون دلار را به او به ارث نداده است>.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *