صفحه اصلی / اخبار / آیا آخر الزمان سال آینده رخ می دهد؟

آیا آخر الزمان سال آینده رخ می دهد؟

به نقل از Express.co.uk : کلیسای کاتولیک رم،  سه بار در سال،  معجزه ای را با استفاده از خون یکی از قدیسان ایتالیایی به نام گناروی مقدس، قدیس ناپل که با نام Saint Januarius  نیز شناخته می شود،  انجام می دهد.  اگر معجزه اتفاق نیفتد، برای سال بعد، فاجعه ای هولناک پیش بینی می شود.

مقامات ارشد کلیسا، از جمله پاپ فرانسیس، طی مراسمی که در ژانویه و سپتامبر سال جاری برگزار شد،  موفق شدند خون این قدیس را که در محفظه ای شیشه ای نگهداری می شود، به مایع تبدیل کنند.در این مراسم که در کلیسای جامع ناپل برگزار می شود، اسقف اعظم کپسول طلایی و شیشه ای حاوی خون 700 ساله قدیس را پس از دعا و نیایش در برابر چشمان  کاتولیک های مومن می گیرد، تا آنها شاهد  تبدیل شدن خون به مایع باشند

.

متاسفانه طی مراسمی که جمعه 16 دسامبر توسط کاردینال کرسنزیو سپه برگزار شد، خون داخل کپسول به مایع تبدیل نشد و رهبران مذهبی را به نگرانی و اضطراب دچار کرد.

در سپتامبر 1939 و 1940 این اتفاق رخ نداد و جنگ جهانی دوم آغاز شد.  این معجزه در سال 1943، سالی که ارتش نازی ایتالیا را اشغال کرد  و همچنین در سپتامبر 1973، سالی که بیماری وبا در ناپل شایع شد نیز اتفاق نیفتاد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *