صفحه اصلی / اخبار / <پرینسس>، سگ تربیت شده بعد از دزدیده شدن به صاحب اش بازگردانده شد

<پرینسس>، سگ تربیت شده بعد از دزدیده شدن به صاحب اش بازگردانده شد

تورنتو- <پرینسس>، سگ تربیت شده نژاد چی واوا (Chihuahua) چند ساعت پس از اینکه توسط یک مرد و یک زن ناشناس دزدیده شد، نزد صاحب اش بازگردانده شد.

سگ کوچولو، حوالی ساعت 2 بامداد یکشنبه در حالی که صاحب اش اشلی-ویکتوریا مارتینو برای چند دقیقه به داخل رستوران مک دونالد در خیابان Bloor West و Osington رفته بود، دزدیده شد. مارتینو، برای خرید قهوه، سگ اش را خارج از رستوران بست و به داخل رفت. وقتی دقایقی بعد، از رستوران خارج شد، پرینسس را ندید.

سه ساعت و نیم بعد، دو نفر از ساکنان محل که برای دوچرخه سواری صبحگاهی از منزل شان در خیابان King و Strachan بیرون آمده بودند، سگ کوچولوی سرگردانی را در خارج از منزل شان مشاهده کرده و پس از آوردن حیوان به داخل با پلیس تماس گرفتند. پرینسس کوچولو، توسط پلیس تحویل گرفته شده و به صاحب نگران اش بازگردانده شد.

مارتینو از اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) و افسردگی رنج می برد و برای سلامتی روانی اش به پرینسس متکی است. پلیس می گوید که شاهدان عینی یک مرد و یک زن را در حین سرقت پرینسس از مقابل رستوران دیده و حتی برای متوقف کردن آنها تلاش کرده بودند. دوربین های مداربسته در خارج از رستوران تصویر دو فرد مظنون را ضبط کرده و پلیس در جستجوی آنها می باشد.

نام پرینسس رسما به عنوان سگ کمکی یا service dog، ثبت شده است. سگ کمکی، سگی است که برای کمک به نابینایان، ناشنوایان و یا افرادی که به لحاظ جسمی و روحی دارای مشکلاتی هستند، تربیت می شود.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *