فرهنگ و هنرفیلم و سینما

چرا ری لیوتا بازی در سریال معروف سوپرانو را رد کرد؟

بازیگر محبوب هالیوود بودن به این معنی است که بدانید چگونه یک نقش مناسب را در زمان مناسب انتخاب کنید. برخی از بازیگران می‌ دانند که چگونه نقش بزرگی را ایفا کنند که سرنوشت شان را تغییر دهد و برخی از پذیرفتن نقش‌ هایی که می‌ توانند حرفه‌ شان را ویران کنند اجتناب می کنند. 

ری لیوتا بازیگر فیلم های بزرگی مانند ورود غیر قانونی، رفقای خوب و یک چیز وحشی تا کنون موفقیت های بزرگی کسب کرده و همیشه عملکرد خوبی داشته است. ولی سال‌ ها پیش، او بازی در سریال معروف سوپرانو را رد کرد که این برای بسیاری از طرفدارانش شوکه کننده بود. ولی او چرا این کار را کرد؟

سال‌ ها پیش، وقتی نام ری لیوتا برای بازی در سریال سوپرانو بر سر زبان ها افتاد بسیاری از مردم معتقد بودند که نقش تونی سوپرانو به او پیشنهاد شده، اما اینطور نبود. لیوتا در مصاحبه ای در مورد نقشی که واقعا به او پیشنهاد شد و این که چرا آن را رد کرد می گوید: نه! من نمی دانم این داستان از کجا آمده. دیوید فقط یک بار در مورد بازی در نقش رالفی با من صحبت کرد. نه تونی.” 

لیوتا در مورد اینکه چرا او نمی ‌خواست در سریال بازی کند، گفت: من نمی‌ خواستم کار مافیایی دیگری انجام بدهم و اصلا در آن زمان در حال بازی در فیلم هانیبال بودم. آن موقع فکر کردم بازی در سوپرانو خیلی کار درستی نیست.

 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست