فرهنگ و هنرموزیک

شب فراموش نشدنی و پر از ماجرای ادل در ویژه برنامه زنده 

در شب اجرای زنده برنامه همراه با هنرمندان، ادل با سورپرایزی احساسی روبرو شد که طرفداران حاضر در سالن را عمیقا منقلب کرد. در این برنامه که در بیست و یک نوامبر از شبکه ITV پخش شد، تعداد بسیاری از هنرمندان و چهره های سرشناس و محبوب گرد هم جمع آمدند تا در جشن بزرگداشت ادل شرکت کنند. در میان چهره های مشهور می توان به نام های اما تامسون، اما واتسون، سموئل ال جکسون، برایان کرن استون، دووا لیپا و بسیاری دیگر اشاره کرد. اما پس از سخنان اما تامسون و معرفی او، چهره ای ناشناس در میان انبوه جمعیت حاضر در سالن پالادیوم انگلستان تمامی توجهات را به خود جلب کرد. 

مجری برنامه از ادل درباره انسان هایی پرسید که در زندگی او نقش مهمی ایفا کرده اند و در نوجوانی او تاثیرگذار بوده اند. ادل در پاسخ گفت: خانم مک دونالد در مدرسه چستنات گرو به من زبان انگلیسی آموخت. او انسانی متین، آرام و بسیار متعهد بود. او به ما بسیار آموخت و می دانستیم همانگونه که او برای ما اهمیت دارد ما هم برای او اهمیت داریم. او در زندگی من نقش تعیین کننده ای داشت و بسیار به من کمک کرد. در سال هایی که معلم من بود مرا شیفته ادبیات کرد. من همیشه درگیر ادبیات بودم و مشغله فکری من بود و باعث شد بتوانم شعر بنویسم. خانم مک دونالد رقص خیابانی هم آموزش می داد- چیزی که همیشه باعث وحشت من بود- و نتوانستم آن را بیاموزم. 

ادل درباره معلم قدیمی خود افزود: او در عین متانت و آرامش متعهد بودن را به ما آموخت. او آرام و متین، دوست داشتنی و پشت و پناه من بود و مرا به آن چه می آموخت علاقمند کرد. جالب اینکه پس از اتمام حرف های ادل، اما تامسون حضور خانم مک دونالد در مراسم را اعلام کرد و اشک شوق از چشمان ادل سرازیر شد. خانم مک دونالد به روی سن رفت و ادل را در آغوش کشید. ادل با چشمان پر از اشک گفت تمام کتاب هایی که از خانم مک دونالد گرفته است را نگه داشته است. خواننده ترانه <به من سخت نگیر> با چشمانی پر از اشک قول داد شماره تماس خانم مک دونالد را گرفته و با او در تماس باشد. 

ملاقات ادل با خانم مک دونالد یکی از تاثیرگذارترین لحظات این نمایش بود. پس از آن ادل از کمدین مشهور الن کار دعوت کرد به روی صحنه برود و ترانه ای را با هم اجرا کنند. ادل درباره دیدار غیر منتظره خود با معلم سابقش در توییتر پستی منتشر کرد: خانه عزیز و دوست داشتنی من. همیشه آرزوی اجرای چنین برنامه ای را داشتم… فضا پر از عشق و صمیمیت بود، برنامه ای شکوهمند و تاثیرگذار! همه بی نظیر و عالی ظاهر شدند! خانم مک دونالد عزیز من نیز حضور داشت… امشب من در بهشت بود.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست