فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

تشکر سام اصغری از کمک های نامزدش، بریتنی، در مسیر بازیگری

سام اصغری، نامزد بریتنی اسپیرز، با پایان قیمومیت بریتنی، در اظهار نظری گفت: خیلی برایش خوشحالم. در این مدت سعی کردم مثل یک ستون پشت او باشم اما همه سختی ها را خودش به دوش کشید. اصغری در افتتاحیه خانه گوچی در موزه آکادمی موشن پیکچرز، بریتنی را مانند کوه محکم دانست و گفت از او الهام می گیرد. او در ادامه گفت: بریتنی عاشق هوادارانش است و به کمک آنها توانست آرزویش را محقق کند. من خیلی برایش خوشحالم.

اصغری با اشاره به اینکه مطمئن بود دادگاه به نفع بریتنی رای خواهد داد گفت: تماشای عشقی که مردم به بریتنی دارند، که انعکاس عشقی است که او به هوادارانش داده است، فوق العاده است. 

نامزد بریتنی ضمن اینکه به برنامه ریزی کارهای عروسی شان می پردازد، اخیرا پر کارتر شده و در فیلم هایی از جمله Black Monday، Hacks، Sexy Santa  ظاهر شده است. او همچنین در فیلم Hot Seat، فیلمی با هنرمندی مل گیبسون و شانن دوهرتی نیز ایفای نقش کرده است. اصغری در این باره گفت: من زندگی ام را می کنم و بسیار از آن راضی ام. اما باید از بریتنی و کمک های او برای پیشرفت در مسیر بازیگری تشکر کنم. 

اصغری در این مراسم که در خانه گوچی برگزار شد، با لباس هایی از برند افسانه ای ورساچه حضور یافته بود. دوناتلا ورساچه کسی است که طراحی لباس عروس بریتنی را نیز به عهده دارد و به گفته اصغری بسیار مهربان است و بریتنی هم عاشق اوست.

اصغری در پایان گفت: من زندگی فوق العاده ای دارم و قرار است در کنار بریتنی آینده فوق العاده ای نیز داشته باشم، بنابراین بی صبرانه منتظر آینده هستم


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست