فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

راب ریگل: هالیوود مثل جنگل است؛ هر قدر شکار کنید می خورید!

راب ریگل، بازیگر کمدی و افسر بازنشسته نیروی دریایی، اختلاف درآمد بین کار سابق خود و فعالیت در هالیوود را با مقایسه جالبی بیان کرد. راب گفت: وقتی در نیروی دریایی خدمت می کردم مطمئن بودم که اول و نیمه هر ماه حقوق ثابتی دریافت می‌ کنم که می‌ توانم روی آن حساب کنم، اما در هالیوود باید همان قدر بخورم که شکار می کنم.

من به عنوان یک بازیگر دقیقا به اندازه کاری که پیدا می کنم دستمزد می گیرم؛ حالا گاهی کار زیاد است و گاهی موفق به پیدا کردن نقشی نمی ‌شوم. بازیگر 51 ساله در سال 1990 به خدمت ارتش درآمد و پیش از بازنشستگی در سال 2013 به رتبه سرگردی رسید. او طی بیش از بیست سال حضور در ارتش، در کشورهای زیادی از جمله آلبانی و افغانستان خدمت کرد و موفق به دریافت مدال لیاقت شد.

ریگل به مناسبت روز سرباز گمنام، در همکاری با موسسه وام مسکن افسران کهنه کار، برای تامین خانه ارتشی های بازنشسته به عنوان راهی برای تشکر از خدمات یونیفرم پوشان به کشورشان تلاش کرد. ستاره متولد کنتاکی، پس از ترک ارتش موفق شد به عنوان مجری اخبار در شبکه دیلی نیوز جایگاهی برای خود دست و پا کند و سپس با نقش آفرینی در چندین فیلم از جمله The Hangover، 22 Jump Street، و Modern Family جای پای خود را در هالیوود تثبیت کرد.

او می گوید ترک ارتش برای  محک زدن شانس خود در هالیوود تصمیم دشواری بود، اما اگر کسی به سینما علاقه ‌مند باشد می ‌توان گفت کار درست این است که دنبال علاقه‌ اش برود.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست