اخباراخبار کانادا

تجمع اعتراضی مخالفان واکسن در کلینیک های واکسیناسیون کودکان و حمله به والدین

انتاریو- ابی بلاژیک، مادر ساکن نورت بی – انتاریو که 28 نوامبر فرزند 7 ساله اش نولان را برای دریافت واکسن کووید به کلینیک برده بود، با افراد ضد واکسن و پرخاش های توهین آمیز آنها روبرو شد. 

بلاژیک این تجربه را برای دختر 4 ساله و مادرش که برای دلگرمی نولان او را همراهی کرده بودند، آزاردهنده توصیف کرد و گفت: معترضین مرا قاتل خطاب کردند.  

ابی از حضور معترضین خشمگین شگفت زده شده بود، زیرا هنگامی که خود او برای دریافت واکسن به کلینیک بزرگسالان مراجعه کرده بود، خبری از آنها نبود. وی به خبرنگاران گفت: فقط می خواستم از پسر و دخترم محافظت کرده و هرچه سریع تر محل را ترک کنم. 

بلاژیک گفت که در هنگام مراجعه او، هیچ پلیسی در کلینیک حضور نداشت اما سه ساعت بعد، یک اتومبیل پلیس به محل اعزام شد. او معتقد است پلیس می بایست تمام روز در محل حاضر می بود. 

پلیس نورت بی با تاکید بر افزایش شمار ماموران پلیس در کلینیک ها، افزود شهروندان از حق اعتراض مسالمت آمیز برخوردار می باشند ولی هیچگونه حمله خشونت آمیز و تهدید مراجعه کنندگان به کلینیک، از جمله کودکان تحمل نخواهد شد.

ال مک دونالد، شهردار نورت بی نیز از شهروندان معترض خواست که اعتراض خود را به شیوه مناسب و مسالمت آمیز ابراز کنند. وی پیشنهاد کرد که معترضین به جای بیمارستان ها و کلینیک ها در شهرداری تجمع نمایند.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست