فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

رونمایی هیلاریا بالدوین از عضو جدید خانواده

هیلاریا بالدوین هوادارانش را در جریان حال گربه خانواده، امیلیو، قرار داد. گربه محبوب این خانواده که قبلا گم شده بود، اوایل ماه جاری پیدا شد اما به علت تصادف، فورا تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفت. اما علاوه بر پیدا شدن گربه مفقود، هیلاریا یک گربه جدید به خانواده اضافه کرده که اسم آن را کایتانا مگدالنا گذاشته است.

مدل و مربی یوگا درباره گربه مجروح خود نوشت: امیلیو تصادف وحشتناکی داشت که باعث شکستگی در قفسه سینه و پا شده بود. بعد از دو عمل جراحی، و قرار گرفتن پیچ و مهره در پایش، حالا رو به بهبودی است.

او همچنین ویدیویی از گربه جدیدشان در حال بازی با همسرش الک و بچه ها منتشر کرد. جالب اینکه در خانواده بالدوین رسم است اسم دوم گربه ها برگرفته از نام یک نوع دسر باشد. اسم دوم امیلیو نیز کوکی است و گربه دیگر آنها آنتونیو کاپ کیک است. مگدالنا که در ادامه اسم گربه جدید خانواده بالدوین آمده نیز شیرینی مورد علاقه هیلاریا در دوران کودکی بوده است.

او زیر این ویدیو نوشت: دوست دارم عضو جدید خانواده بزرگ متشکل از انسان و حیوان خود را به شما معرفی کنم.

هیلاریا همچنین ادامه داد قدردان وجود حیوانات خانگی شان است که در این روزهای سخت، آرامش و لبخند را به خانواده او هدیه داده اند.

اکتبر امسال، الک، بازیگر 63 ساله و همسر هیلاریا، در پشت صحنه فیلم زنگار با شلیک تفنگی که قرار بود تیر آن مشقی باشد، موجب مرگ هالینا هاچینز، فیلمبردار، و زخمی شدن جوئل سوزا، کارگردان فیلم شد.

.

 

تا کنون سرج وتنوی، نورپرداز، و مامی میشل، ناظر فیلمنامه، دو دادخواست را علیه الک و تهیه کنندگان فیلم به دادگاه ارائه کرده و آنها را متهم به سهل انگاری کرده اند


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست