اخباراخبار کانادا

تغییرات بیشتر در آزمایش کووید قبل از ورود به کانادا 

اتاوا- دولت فدرال می گوید به زودی مقررات جدید مربوط به محدودیت های سفر به کانادا را به روز رسانی خواهد کرد و به دنبال ایجاد تغییرات بیشتر می باشد. 

همانطور که می دانید، دولت فدرال الزامات تست کووید-19 برای سفرهای کوتاه مدت به آمریکا را از 30 نوامبر لغو کرده و همچنین لیست واکسن های کووید-19 تایید شده برای ورود به کانادا را به روز رسانی نموده است. 

دولت کانادا در بیانیه ای جدید قول داد که تغییرات بیشتری را در مورد الزامات آزمایش قبل از ورود برای آمریکایی های واکسینه شده و سایرین در مراحل بعدی، در نظر بگیرد. 

از زمانی که ایالات متحده مرزهای خود را به طور کامل برای سفرهای غیرضروری در 8 نوامبر باز کرد، دولت جاستین ترودو برای هماهنگ کردن مقررات با ایالات متحده با فشار مواجه بوده است.

مدیران بخش صنعت و همچنین احزاب مخالف از دولت ترودو خواسته‌ اند، تست PCR پرهزینه را با آزمایش سریع آنتی ژن که ارزان‌ تر هستند، جایگزین کند.

در حالی که جزئیات بیشتر مربوط به آزمایش PCR در حال حاضر به اشتراک گذاشته نشده است، دولت فدرال می گوید به دنبال تدوین برنامه بازگشایی دیگر فرودگاه های کانادا بر روی پروازهای بین المللی است. 

 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست