صفحه اصلی / دنیای مد / Forever 21، کلکسیون شلوارهای جین پلاس سایز را به بازار داد

Forever 21، کلکسیون شلوارهای جین پلاس سایز را به بازار داد

Leeza

فروشگاه Forever 21 اخیرا فروش شلوارهای جین سایز 2 تا 18 را آغاز کرده است که به نوبه خود خبر خوبی برای خانم های پلاس سایز محسوب می شود. اما مشکل اینجاست که فروشگاه ها و برندهای دیگر، سایزهای به مراتب بزرگتر را نیز عرضه می کنند. برای مثال در فروشگاه Torrid می توانید، شلوار سایز 28 را هم پیدا کنید.

مسوولین Forever 21 در پاسخ به انتقادات به سایزبندی محصولات شان اشاره کرده و می گویند که کوچک /small سایز 2 تا 4، متوسط / medium سایز 6 تا 8، بزرگ /large سایز 10 تا 12، سایز1X  برابر با سایز 14، 2X برابر با سایز 16 و 3X برابر با سایز 18 می باشند، که با در نظر گرفتن اینکه میانگین سایز خانم های آمریکایی 16 می باشد، مناسب است.

مسوولین این فروشگاه، با انتشار بیانیه ای، ضمن ابراز خرسندی از معرفی کلکسیون پلاس سایز، بر  هدف خود از جلب رضایت خانم ها با سایزهای مختلف و ارائه محصولات مد مناسب آنها، تاکید کردند. در بخشی از این بیانیه آمده است: هدف اصلی ما قدرت بخشیدن به مشتریان و تقویت اعتماد به نفس آنها می باشد. ما از زیبایی در هر سایز و شکل استقبال می کنیم. در حال حاضر محصولات سایز 3X را ارائه کرده ولی توسعه محصولات مان در آینده را در نظر داریم.

کلکسیون شلوارهای پلاس سایز 12×12، از 22 آگوست در شعب Forever 21 و در مدل های متنوع و با قیمت 28 تا 38 دلار به فروش گذاشته شده اند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *