اخباراخبار کانادا

داگ فورد: هزینه دو بزرگراه جدید انتاریو، از جیب مالیات دهندگان تامین می شود 

انتاریو- داگ فورد، رئیس دولت انتاریو می گوید که یکی از دو بزرگراه جدیدی که در استان ساخته خواهند شد، عوارضی نخواهد بود. بنابراین هزینه ساخت بزرگراه برادفورد، به طور کامل توسط مالیات دهندگان تامین خواهد شد. 

گذرگاه برادفورد که بزرگراه های 400 و 404 را به یکدیگر متصل می کند، در کنار بزرگراه جدید 413 برای کمک به کاهش بار ترافیک در GTA  و فراتر از آن ساخته خواهد شد. 

دولت، طی 10 تا 20 سال آینده برای مناطق سیمکو و یورک رشد سریع را پیش بینی کرده و سرمایه گذاری در این کریدور جدید را برای کاهش بار ترافیک بزرگراه 400 ، ضروری می داند. 

اما این بزرگراه، چهار بانده 16.2 کیلومتری چقدر برای مالیات دهندگان هزینه خواهد داشت؟ 

دولت فورد هنوز اعداد و ارقام دقیق را فاش نکرده است، اما تاکید می کند که بودجه ساخت بزرگراه برادفورد تماما توسط دولت تامین خواهد شد. 

فورد، در بیانیه اقتصادی پاییز، حدود 2.6 میلیارد دلار برای بزرگراه ها و پل ها اختصاص داده و همچنین متعهد شده است که طی چند سال آینده 144 میلیارد دلار برای ایجاد و تقویت زیرساخت ها هزینه کند.

به گفته دولت، پروژه برادفورد بیش از 700 فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد کرد. 

هنوز تاریخی برای آغاز ساخت و ساز تعیین نشده است، اما انتظار می رود که طراحی اولیه و ارزیابی زیست محیطی پروژه تا دسامبر 2021 به پایان برسد و بزرگراه در سال 2024 آماده بهره برداری باشد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست