اخباراخبار کانادا

کانادایی ها در حال کنسل کردن سفرهای خارجی به دلیل شیوع Omicron 

تورنتو- با شیوع فزاینده سویه جدید کروناویروس که Omicron نامگذاری شده، بسیاری از کانادایی ها در حال کنسل کردن تعطیلات خارج از کشور خود می باشند. 

در حالی که هنوز برای اظهار نظر در مورد تأثیرات این سویه – که هفته گذشته در آفریقای جنوبی کشف شد – بر سفرهای بین المللی زود است، برخی از مسافران برنامه های خود برای بازدید از آفریقا و خاورمیانه در ماه های آینده را لغو کرده اند.

کارلی مارشال، از آژانس مسافرتی Glenny Travel تورنتو گفت که برخی از مشتریان او  پرواز ژانویه به آفریقای جنوبی را لغو کرده اند. اما او کنسلی های زیادی را برای مسافران سایر کشورهای جهان، پیش بینی نمی کند. 

مارشال افزود: در حال حاضر اطلاعات کافی در مورد ممنوعیت سفر، الزامات الزامات قرنطینه و کارایی واکسن در برابر سویه جدید وجود ندارد.

شرادا خروادکار، دانشجوی دانشگاه تورنتو، می گوید که اگر مجبور شود تعطیلات خود در مکزیک را لغو کند، وحشتناک خواهد بود. وی افزود: مدتی است برای این سر برنامه ریزی کرده ام. از آغاز پاندمی به اینسو، سفر نکرده ام. در حالی که اخبار اولیه راجع به Omicron نگران کننده است، اما هنوز اطلاعات کافی برای لغو پرواز وجود ندارد. 

دولت فدرال، پس از شناسایی حداقل هفت مورد ابتلا به Omicron در کشور، محدودیت های سفر را به اجرا گذاشت و کلیه مسافران هوایی ورودی، صرفنظر از واکسینه بودن یا نبودن را ملزم به انجام تست کووید در بدو ورود به کانادا نمود.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست