صفحه اصلی / اخبار / Canada  و United جنجال ساز شدند؛ جا ماندن زن 90 ساله از پرواز

Canada  و United جنجال ساز شدند؛ جا ماندن زن 90 ساله از پرواز

Razi-Clinic

کلگری- ماری الن فالیس 90 ساله، تجربه بسیار ناخوشایندی در فرودگاه بین المللی کلگری داشت. او می گوید که در حین توقف بین دو پرواز،  کارکنان شرکت هواپیماییAir Canada  و United دو بار وجودش را فراموش کرده و باعث شدند پروازش را از دست بدهد.

ماری الن پس از دیدار با خانواده و نوه اش در کلوونای بریتیش کلمبیا قصد بازگشت به تگزاس را داشت. او با پرواز Air Canada به فرودگاه بین المللی کلگری رفت تا از آنجا با هواپیمای United  به آمریکا پرواز کند. یکی از کارکنان Air Canada او را با صندلی چرخدار به محل انتقال به پرواز یونایتد برد و به او گفت که منتظر کارمند یونایتد بماند. اما خبری از کارمند مورد اشاره نشد.

او که نگران شده بود، بالاخره یکی از کارکنان WestJet را دیده و از او کمک خواست. در نهایت یونایتد، نام او را در پرواز بعدی به هیوستون اضافه کرد. اینبار هم یکی از کارکنان Air Canada فالیس را به گیت پرواز هدایت کرد. اما بعد از ساعتی، گیت تغییر کرد و باز هم کسی به سراغ فالیس نیامد تا او را به گیت جدید ببرد.

مسوولین Air Canada می گویند که ناراحتی فالیس را درک کرده و مسوولین United  نیز اعلام کرده اند که مبلغ بلیط را به فالیس عودت داده و پرواز دیگری را برایش رزرو کردند.

فالیس پس از آن تجربه ناخوشایند در نهایت به خانه اش در تگزاس بازگشت ولی می گوید که دیگر هرگز با United پرواز نخواهد کرد.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *