فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

ازدواج پنهانی بریتنی اسپیرز و سام اصغری؛ شایعه یا واقعیت؟

دو ماه بعد از اعلام نامزدی بریتنی اسپیرز و سام اصغری، گمانه زنی ها در باره ازدواج پنهانی آنها آغاز شده است. خیل دوستداران بریتنی هنگامی که سام اصغری در پیام اینستاگرامی که به مناسبت چهلمین سالگرد تولد بریتنی پست کرد و او را با کلمه همسر خطاب کرد، رسانه های اجتماعی را با اظهارنظرها و گمانه زنی هایشان پر کرده اند. 

اصغری در اینستاگرام 1 دسامبر، عکس و پیامی منتشر کرد و نوشت: من تو را شیر می نامم، زیرا قدرت بی امان ات را تحسین می کنم. از قلب زیبای تو الهام می گیرم. لبخند تو دنیای مرا روشن می کند. هر روز تولد تو است ملکه من. تولد همسرم مبارک! 

پیام سام که بریتنی نیز در آن tag شده بود، بسیاری را شگفت زده کرد. 

اما بریتنی با انتشار تصاویری که او و سام را در حال بوسیدن یکدیگر در یک جت شخصی نشان می داد، ابهامات را برطرف کرد و از سام به عنوان نامزد یاد کرد. 

بریتنی و سام که اولین بار در سال 2016 سر صحنه موزیک ویدیوی Slumber Party با هم آشنا شدند، پس از 5 سال رابطه در سپتامبر 2021 نامزد کردند. سام برای پیشنهاد ازدواج، حلقه نامزدی الماس 4 قیراطی را به رومن مالایف، بنیانگذار Forever Diamonds NY  سفارش داد. بر روی این حلقه کلمه Lioness  – نام مستعار سام برای بریتنی – حک شده است. 

بریتنی مدتی قبل فاش کرد که دوناتلا ورساچه طراح لباس عروسی او خواهد بود. 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست