اخباراخبار کانادا

مادر انتاریویی اتهام سهل انگاری منجر به غرق شدن پسرش را پذیرفت

انتاریو- میشل هانسون که فرزند 3 ساله اش، کیدن یانگ، در سیل فوریه 2018 غرق شد، با حضور در دادگاهی در اورنجویل، اتهام سهل انگاری منجر به مرگ را پذیرفت. 

هانسون در هنگام قرائت جزئیات مورد توافق توسط دادستان دانیل گارباتی، اشک می ریخت. گارباتی گفت که در 21 فوریه 2018، ساعت 12:52 صبح،  پلیس به تماس 911 مبنی بر سقوط یک اتومبیل به رودخانه گرند در آمارانت پاسخ داد. هانسون به همراه پسرش کیدن، در اتومبیل ون خانواده عازم فروشگاهی در Grand Valley بودند. 

گارباتی افزود: این واقعه در عرض چند دقیقه پس از خروج آنها از خانه رخ داد. خانم هانسون، با دور زدن مانعی که در جاده فرورفته در سیلاب قرار داده شده بود، اتومبیل خود را پیش راند. در حالی که هشدار سیل صادر شده و هوا مه آلود بود. هانسون دقایقی بعد کنترل اتومبیل را از دست داد و ون به داخل رودخانه کشیده شد. هانسون پسرش را از اتومبیل بیرون آورد، اما کیدن به دلیل شدت جریان آب رودخانه از مادر جدا و غرق شد. گارباتی در ادامه گفت که هانسون در حالی که دچار سرمازدگی شده بود، توسط ماموران آتش نشان از رودخانه بیرون کشیده شد. دادستان افزود که امدادگرانی که به نجات هانسون شتافته بودند، بوی الکل را از دهان وی تشخیص دادند. 

آزمایش خون که در هنگام بستری بودن هانسون در بیمارستان از وی به عمل آمد، میزان الکل را 60 میلی گرم در 100 میلی لیتر خون تشخیص داد که طبق قوانین راهنمایی و رانندگی انتاریو در محدوده هشدار قرار دارد. حد مجاز الکل در انتاریو حداکثر 80 میلی گرم در 100 میلی لیتر خون می باشد. 

جسد کیدن یانگ دو ماه بعد از واقعه پیدا شد. 

هانسون، دو فرزند دیگر نیز دارد که در حال حاضر تحت سرپرستی او نمی باشند. او می گوید که الکل را ترک کرده و هفته ای دو بار تست ادرار می دهد تا بتواند پاک بودن خود را ثابت کرده و بار دیگر اجازه دیدار با فرزندانش را داشته باشد. او 18 ژانویه 2022 برای دریافت حکم مجازات در دادگاه حاضر خواهد شد. 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست