فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

چند لحظه صمیمی از مگان مارکل در برنامه الن 

این دومین مصاحبه مگان مارکل از زمان نقل مکان او و همسرش شاهزاده هری به ایالات متحده بود. دوشس ساسکس با حضور در برنامه الن دجنرس، صراحتا درباره تعدادی از موضوعات حساس صحبت کرد: از آخرین شب با شاهزاده هری قبل از اینکه در کانون توجه ها قرار بگیرند تا به اشتراک گذاشتن عکس هایی از فرزندان زیبایشان.

این مصاحبه پس از آن صورت می‌ گیرد که مگان در ماه مارچ و در جریان گفتگوی خود با اپرا یک سری ادعاهای تکان‌ دهنده را مطرح کرد. از جمله اینکه در دوران حضورش در خانواده سلطنتی احساس خودکشی کرده و یا اینکه از هری شنیده که یکی از اعضای خانواده سلطنتی نگران تیره بودن پوست اولین فرزندشان آرچی بوده است. با این حال، مصاحبه بسیار صمیمی تر او با الن باعث شد که او به گرمی درباره فرزندانش و زندگی جدید آنها در سانتا باربارا صحبت کند. 

مگان سپس تصویری از پسرش آرچی را به بینندگان برنامه الن نشان داد که در حالی که شلوار جین و پلیور خاکستری پوشیده، در حال غذا دادن به جوجه‌ ها بود.

دوشس ساسکس که در آخرین فصل از برنامه الن دجنرس ظاهر شده بود.همچنین فاش کرد که یک بار در نوجوانی سعی کرده از مدل موی بازیگر معروف اندی مک داول کپی کند، اما در نهایت همکلاسی هایش در مدرسه به او لقب دلقک کراستی را داده اند.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست