اخباراخبار کانادا

750 دلار؛ حداقل جریمه نقض قانون گواهی واکسن در انتاریو

 

انتاریو- در حالی که بیش از یک هفته به اعمال قانون گواهی واکسن کووید-19 در انتاریو برای دسترسی به اماکن و بیزنس های غیرضروری، باقی مانده، دولت انتاریو جزئیات بیشتری را در مورد معافیت ها و جریمه نقض قانون فاش کرده است. 

همانطور که می دانید از 22 سپتامبر، شهروندان انتاریو برای ورود به سالن های تئاتر و سینما، سالن های بدن سازی، ورزشگاه ها، کازینوها، صرف غذا در فضای داخل رستوران ها و همچنین بیزنس های غیرضروری دیگر بایستی گواهی واکسیناسیون کووید-19 و یا در صورت معافیت پزشکی، گواهی پزشک را ارائه نمایند. 

از 22 اکتبر 2021، به جای ارائه رسید یا گواهی واکسن، یک اپلیکیشن تلفن همراه مبتنی بر کد QR برای استفاده شهروندان راه اندای خواهد شد. افرادی که به تلفن همراه هوشمند دسترسی ندارند، گواهی  کتبی  توسط دولت استان صادر خواهد شد. اگر ساکنان به رایانه یا چاپگر دسترسی ندارند، می توانند با شماره 3900-943-833-1 تماس حاصل نمایند. 

کودکان زیر 12 سال ، که در حال حاضر نمی توانند علیه COVID-19 واکسینه شوند ، از الزامات غربالگری معاف خواهند بود. نوجوانان زیر 18 سال که مایل به ورود به فضای سرپوشیده برای ورزش تیمی هستند، از غربالگری معاف خواهند بود. 

به صاحبان بیزنس و کارکنان توصیه شده است که برای تایید گواهی واکسیناسیون مراجعه کنندگان و مشتریان، نام و مشخصات فرد و تاریخ تولد او با گواهی ارائه شده توسط وی مطابقت داده شود. همچنین بایستی واکسینه بودن کامل مراجعه کننده (با دو دوز واکسن) که حداقل 14 روز از دریافت دوز دوم گذشته باشد، بررسی شود.  

 

 

ارائه یکی از مدارک شناسایی زیر به همراه گواهی واکسن الزامی است: گواهینامه رانندگی، گواهی تولد، پاسپورت، کارت سیتیزنشیپی، کارت شناسایی عکسدار صادر شده از سوی دولت انتاریو، کارت هویت بومیان و کارت اقامت دائم (PR card). 

طبق قانون انتاریو، جریمه نقض قانون غربالگری یا ارائه گواهی جعلی حداقل 750 دلار و مبلغ جریمه برای بیزنس های متخلف حداقل 1 هزار دلار خواهد بود.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست