صفحه اصلی / اخبار / یک کشته در سانحه مرگبار تصادف اتومبیل در ریچموندهیل

یک کشته در سانحه مرگبار تصادف اتومبیل در ریچموندهیل

بعدازظهر روز یکشنبه، یک مرد 38 ساله‌‌ اهل تورنتو در یک تصادف اتومبیل در منطقه‌ <ریچموندهیل> جان باخت. پلیس در پی دریافت یک تماس تلفنی در ساعت 4 بعدازظهر به محل تقاطع خیابان Weldrick و Spadina محل وقوع حادثه، اعزام گردید. به گزارش پلیس، در این حادثه، یک اتومبیل جگوار مشکی مدل 2017 که احتمالا با سرعتی بالاتر از حد مجاز در محل، رانندگی می‌کرده، از مسیر منحرف و با درختی در کنار جاده برخورد می‌کند. پلیس ناحیه  York، همچنین گفته که شدت برخورد باعث از هم پاشیدن بخش اعظم اتومبیل شده و در هنگام حضور ماموران، تکه‌های اتومبیل روی آسفالت خیابان به صورت پراکنده قابل مشاهده بوده‌اند.

پس از تصادف، دو مرد با آنچه <جراحات کشنده> توصیف شده، به بیمارستان Sunnybrook در تورنتو و همچنین مرکز درمانی Mackenzie Health  منتقل شدند. یکی از این دو، مردی 38 ساله که به نظر می‌آید مسافر اتومبیل بوده باشد، پس از مدت کوتاهی، در اثر شدت جراحات وارده بر اثر تصادف درگذشت. نفر دوم که 70 ساله و اهل ریچموندهیل است، همچنان در حال درمان است، جراحات او دیگر خطرساز نیستند و به گفته پلیس، به زودی مرخص خواهد شد. هویت این اشخاص تا این لحظه اعلام نشده است.

پس از حادثه، بخش غربی خیابان Wedrick و همینطور خیابان Spadina برای چند ساعت بسته شدند تا تحقیقات پلیس صورت پذیرد. دلایل حادثه تصادف همچنان روشن نیستند، اما این اتفاق در نزدیکی یک مرکز خدماتی محلی رخ داده که در آن محدوده سرعت، 40 کیلومتر در ساعت است.  

پلیس در حال حاضر، در پی یافتن افرادی است که شاهد عینی این حادثه بوده‌اند و از مطلعین خواسته با پلیس ناحیه York تماس بگیرند.

hamidreza-safipour

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *