اخباراخبار کانادا

یک میلیون و دویست هزار دلار کشف کوکائین و بازداشت دو زن در فرودگاه بین المللی تورنتو

 

تورنتو- CP24: پلیس سلطنتی کانادا (RCMP) دو زن ساکن انتاریو را به اتهام قاچاق دو محموله کوکائین به ارزش 1.2 میلیون دلار در فرودگاه بین المللی پیرسون، بازداشت کرد. این دو محموله به فاصله چند روز از دو مسافر زن که از جاماییکا به تورنتو وارد شدند، کشف و توقیف شد. 

یکی از این دو زن، 18 جون در بدو ورود به تورنتو، توسط ماموران آژانس خدمات مرزی کانادا متوقف و وسایلش تحت بازرسی ثانوی قرار گرفت. پلیس در شش بسته بندی مواد غذایی، 6.6 کیلوگرم کوکائین را کشف و توقیف کرد. ارزش این مقدار کوکائین 825 هزار دلار برآورد شده است. 

چند روز بعد، یعنی 23 جون، یک مسافر دیگر از جاماییکا توسط ماموران آژانس خدمات مرزی کانادا متوقف و تحت بازرسی قرار گرفت. پلیس پس از تفتیش بار این مسافر، 3.85 کیلوگرم کوکائین جاسازی شده در 8 بسته بندی مواد غذایی را کشف و توقیف کرد. ارزش این مقدار کوکائین 447 هزار و 500 دلار تخمین زده شده است. 

این دو مسافر زن در فرودگاه بازداشت و به پلیس سلطنتی تحویل داده شدند. 

میویس کورتا 76 ساله ساکن اتوبیکو، و آمران جاما 31 ساله، ساکن همیلتون با اتهام قاچاق مواد مخدر روبرو می باشند. این دو متهم به قید ضمانت آزاد شده و به ترتیب 26 آگوست و 2 سپتامبر در دادگاه حاضر خواهند شد.  

 

 

از آغاز سال 2020 به این سو، مجموعا 184 کیلوگرم کوکائین در GTA کشف و توقیف شده است. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید