فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

گوینت پالترو و دوش گرفتن گران‌قیمت او

شب پیش از کریسمس خوابتان نمی‌برد؟ نگران نباشید؛ مبلغ 600 پوند (حدود 1100 دلار کانادا) به گوینت پالترو بازیگر هالیوودی، بپردازید و او راز خواب آرام را برایتان افشا خواهد کرد! این بازیگر آمریکایی، در تازه‌ترین پست وبلاگ سایت معروفش، رازهای مهیا شدن برای خواب را، که شامل دوش‌گرفتن نیز می‌شود، با هوادارانش به اشتراک گذاشته است.

گرچه، این مراسم شبانه، برای این بازیگر 46 ساله ارزان تمام نمی‌‌شود: او پیشنهاد می‌کند یکی از معجون‌های تولیدی برند خودش Goop را، که اخیرا بسیار بحث‌برانگیز شده، به آب وان حمام بیفزایید. برند آنلاین Goop که در سال 2008 و توسط پالترو بنیان گذاشته شد، به خاطر روش‌های عجیب و گاهی خنده‌آوری که پیشنهاد می‌کند، هدف موج سنگینی از انتقادات قرار گرفته است. استفاده از نیش زنبور و بخور دادن واژن، در میان این روش‌ها هستند.   

سال گذشته، این برند به تبلیغات محصولی پرداخت، که برایش دردسرساز شد. محصول یاد شده، یک جور برچسب بود که به پوست مصرف‌کننده چسبانده می‌شد و wellness sticker نام گرفته بود. کمپانی Goop ادعا کرده بود که در ساخت این برچسب، از فناوری‌های سازمان فضایی آمریکا (NASA) استفاده شده است. در پی این ادعا، NASA از این کمپانی شکایت کرد و یک وکیل مامور شد، که به بررسی ادعاهای Goop بپردازد.

با این همه، وبسایت این شرکت، به رشد خود ادامه داد و این کار، به یک تجارت 250 هزار دلاری، تبدیل شد.

پالترو در وبلاگ این سایت، درباره‌ مراسم پیش از خوابش می‌نویسد: <نخست، با فرچه‌ خشک، روی پوستم را فرچه می‌زنم. شما می‌توانید این کار را  پیش و یا پس از دوش گرفتن انجام دهید. من از فرچه‌های تولید خودمان استفاده می‌کنم که قدرت حرفه‌ای دارند و حس خوبی هم می‌دهند>. به این ترتیب؛ او شما را دعوت می‌کند که فرچه‌ 27 دلاری و شامپوی 110 دلاری Goop را بخرید.

او در ادامه‌، خوانندگان را دعوت می‌کنند که ماسک صورت 168 دلاری، و مجموعه‌ای از لوسیون‌های Goop را، که تا 620 دلار قیمت دارند، بخرند و استفاده کنند؛ همه و همه برای یک خواب راحت کم‌هزینه!

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0