Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / مقالات / گشت و گذار در انتاریو – شهرهای انتاریو با بهترین سینماهای روباز!

گشت و گذار در انتاریو – شهرهای انتاریو با بهترین سینماهای روباز!

با اینکه خیلی ها سینماهای روباز یا drive-in movie theatres را منسوخ شده و متعلق به گذشته می دانند، اما تعداد زیادی از آنها همچنان در انتاریو فعال می باشند و اتفاقا با نمایش جدیدترین فیلم ها علاقمندان را به سوی خود جذب می کنند. هیچ چیز به اندازه تماشای فیلم در هوای آزاد و زیر آسمان پرستاره لذت بخش نیست. موافق نیستید؟

اگر یکی از علاقمندان پرشمار سینماهای روباز هستید، حداقل 17 سینمای drive-in در حدفاصل بین شهرهای لندن و انتاریو، طی فصل تابستان دایر می باشند. مراجعه به این سینماها برای دوستداران سفرهای جاده ای هم فال است و هم تماشا. زیرا می توانید پس از گشت و گذار در شهر، از تماشای فیلم نیز لذت ببرید. برای راهنمایی شما، تعدادی از سینماهای روباز در مناطق مختلف انتاریو معرفی می شود.

 

منطقه لندن

Mustang Drive-in

2551 Wilton Grove Road

London, ON N6N 1M7

این سینما 7 روز هفته دایر است و دارای 2 پرده نمایش می باشد. به طور روزانه 2 فیلم بر هر پرده نمایش داده می شود. یک فیلم درام/حادثه ای و یک فیلم کمدی/خانوادگی. بلیط ورودی برای بزرگسالان 12 دلار و برای کودکان 5 تا 12 سال 3 دلار می باشد. بهای بلیط بزرگسال شب های سه شنبه فقط 8 دلار است. شب های پنجشنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 20 دلار ورودی می پردازند.

http://www.premiertheatres.ca/mustang

 

منطقه همیلتون – نیاگارا

Starlite Drive-in

59 Green Mountain Rd E

Stoney Creek

Ontario L8J 2V5

این سینما 7 روز هفته دایر بوده و دارای 3 پرده نمایش می باشد. هر شب دو فیلم بر هر پرده نمایش داده می شود. بلیط ورودی برای بزرگسالان و کودکان به ترتیب 12 دلار و 3 دلار می باشد. بهای بلیط شب های سه شنبه 7 دلار و 50 سنت می باشد. شب های پنجشنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 20 دلار ورودی می پردازند.

http://www.premiertheatres.ca/starlite

 

5 Drive-in

2332 Ninth Line

Oakville, ON L6H 7G7

این سینما 7 روز هفته دایر بوده و دارای 3 پرده نمایش می باشد. هر شب دو فیلم بر هر پرده نمایش داده می شود. بلیط ورودی برای بزرگسالان و کودکان 4 تا 12 سال به ترتیب 13 دلار و 3 دلار می باشد. بهای بلیط شب های سه شنبه 8 دلار است. شب های پنجشنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 20 دلار ورودی می پردازند.

http://premiertheatres.ca/5drivein

 

منطقه Guelph

Mustang Drive-in

Jones Baseline Rd.

Guelph, ON N1G 2X6

این سینما 7 روز هفته دایر بوده و دارای 1 پرده نمایش می باشد. هر شب دو فیلم بر هر پرده نمایش داده می شود. بلیط ورودی برای بزرگسالان و کودکان 4 تا 12 سال به ترتیب 13 و 5 دلار می باشد. بهای بلیط شب های سه شنبه 10 دلار است. شب های پنجشنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 20 دلار ورودی می پردازند.

http://mustangdriveinguelph.ca

 

منطقه Berrie and north

Sunset Barrie

134 4 Line S

Oro-Medonte, ON L0L 2L0

این سینما بر بزرگراه شماره 11 در شمال بری واقع شده و دارای 3 پرده نمایش می باشد. هر شب دو فیلم بر هر پرده نمایش داده می شود. بلیط ورودی برای بزرگسالان و کودکان 5 تا 12 سال به ترتیب 12 دلار و 3 دلار می باشد. بهای بلیط شب های سه شنبه 7.50 سنت می باشد. شب های پنجشنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 20 دلار ورودی می پردازند.

http://www.premiertheatres.ca/sunsetbarrie

 

Muskoka Drive-in

1001 Theatre Road

Gravenhurst, ON P1P 1M2

این سینما 7 روز هفته دایر بوده و دارای 2 پرده نمایش است. بلیط ورودی برای بزرگسالان در روزهای شنبه و یکشنبه 12 دلار و در باقی روزهای هفته 10 دلار است. کودکان 6 تا 12 سال فقط 4 دلار می پردازند.

http://muskokadrivein.com

 

Midland Drive-in

1299 Angela Schmidt Foster Road

Midland, ON L4R 1A1

این سینما شب های پنجشنبه تا یکشنبه دایر بوده و دارای یک پرده نمایش می باشد. بلیط ورودی برای بزرگسالان (13 سال به بالا) 9 دلار و برای کودکان زیر 12 سال، رایگان می باشد. شب های پنجشنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 10 دلار ورودی می پردازند.

http://midlanddrivein.com

 

منطقه Peterborough

Linday Drive-in

229 Pigeon Lake Road

Lindsay, ON

این سینما 7 روز هفته دایر بوده و دارای 2 پرده نمایش است. بلیط ورودی برای بزرگسالان و کودکان 6 تا 12 سال به ترتیب 11 دلار و 4 دلار می باشد. شب های سه شنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 15 دلار ورودی می پردازند.

http://www.lindsaydrivein.ca

 

Port Hope Drive-in

2141 Theatre Rd S.

Cobourg, ON

این سینما 7  روز هفته دایر بوده و دارای 1 پرده نمایش است. بلیط ورودی برای بزرگسالان 12.50 دلار، نوجوانان 13 تا 17 سال 10 دلار و کودکان 5 تا 12 سال 5 دلار می باشد. شب های یکشنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 15 دلار ورودی می پردازند.

http://www.porthopedrivein.com

 

منطقه Kingston

Kingston Family Fun World park

1533 McAdoos Lane

Kingston, ON K7L 4V3

این پارک تفریحی خانوادگی 7 روز هفته دایر است و دارای 3 پرده نمایش می باشد. بلیط ورودی برای بزرگسالان 12 دلار، سالمندان بالای 65 سال 7 دلار و کودکان 5 تا 12 سال 6 دلار می باشد. شب های سه شنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 25 دلار ورودی می پردازند.

http://www.funworldpark.com

 

منطقه Ottawa

Skylight Drive-in

199 Forest Lea Road

Pembroke, ON K8A 6W6

این سینما دارای یک پرده نمایش می باشد و 7 روز هفته دایر است. بلیط ورودی برای بزرگسالان و کودکان 3 تا 15 سال به ترتیب 14 دلار و 7 دلار می باشد. شب های پنجشنبه سرنشینان هر اتومبیل (با ظرفیت کامل) فقط 20 دلار می پردازند. اما جالب اینکه ورود صاحبان اتومبیل های مدل قدیمی تر از سال 1980 رایگان می باشد. سرنشینان اتومبیل های قدیمی تر از 1954 نیز رایگان فیلم می بینند.

http://skylightdrivein.tripod.com

 

چند نکته مهم درباره سینماهای روباز انتاریو:

  • غذا و نوشیدنی فقط بایستی در محل و از داخل سینما تهیه شود. خوشبختانه در تمام این مراکز، انواع تنقلات و غذاهایی نظیر همبرگر، ناچو، چیپس و هات داگ موجود است.
  • بسیاری از این سینماها در شب های آخر هفته، تمام طول شب فیلم نمایش می دهند، اما بلیط ورودی در این شب ها 1 دلار گران تر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *