صفحه اصلی / دنیای مد / گرامیداشت یاد گروه <اسپایس گرلز> با محصولات جدید آرایشی ویکتوریا بکام

گرامیداشت یاد گروه <اسپایس گرلز> با محصولات جدید آرایشی ویکتوریا بکام

ویکتوریا بکام، طراح و عضو سابق گروه Spice Girls، جدیدترین کلکسیون محصولات آرایشی خود برای Estee Lauder را ماه آینده روانه بازار خواهد کرد. اما قبل از آن، دوستداران پرشمارش را با انتشار عکسی از خود با یکی از رژ لب های کلکسیون جدید، خوشحال کرد. در این عکس زیبا، ویکتوریا در حالی که حوله ای بر سر بسته، رژ Victoria را در دست گرفته است.

اینکه ویکتوریا بکام، نام خود را بر روی این رژ لب مات گذاشته عجیب نیست. زیرا به انتخاب اسامی جالب برای محصولات مد و آرایشی اش مشهور می باشد، اما برای یکی دیگر از رژ لب های کلکسیون هم اسم Nude Spice را انتخاب کرده و می گوید که گروه Spice Girls الهام بخش آن بود.

این دومین کلکسیون محصولات آرایشی ویکتوریا بکام برای مارک مشهور Estee Lauder می باشد. محصولات دیگر کلکسیون عبارتند از سایه چشم، کرم روز، انواع ریمل و مداد. این کلکسیون همچنین حاوی 6 ست محصولات آرایشی با الهام از مکان های دیدنی نیویورک، لندن و پاریس می باشد.

بکام اولین کلکسیون محصولات آرایشی اش را سپتامبر گذشته روانه بازار کرد که با استقبال بسیار خوب خریداران روبرو شد. استفانی دلا فاوری، مدیر بخش جهانی Estee Lauder اطمینان دارد که خریداران از کلکسیون دوم نیز به خوبی استقبال خواهند کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *