فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

کیت وینسلت: فکر کردم مرده ام

 

کیت وینسلت بعد از فیلمبرداری صحنه ای از آواتار 2 احساس کرد مرده است. بازیگر 45 ساله که در مجموعه فانتزی آواتار جیمز کامرون نقش رونال را به عهده دارد، در مصاحبه جدیدی افشا کرد وقتی در یک تانک آب فرو برده شده بود، تقریبا فکرش از کار افتاده و احساس کرده بود مرده است. وینسلت گفت با اینکه زیر آب بودن برای مدت طولانی احساس فوق العاده ای دارد، اما در عین حال بسیار خطرناک است.

ستاره تایتانیک برای قسمت دوم مجموعه آواتار، که قسمت اول آن سال 2009 اکران شد و سینما دوستان بسیاری را به خود جذب کرد، مجبور شد به کمک شوهرش شیرجه آزاد یاد بگیرد.

وینسلت در گفتگو با مجله آبزرور گفت: باور نمی کنید، زیر آب بودن فوق العاده است. اما ذهن کاملا از کار می افتد. نمی توانید به هیچ چیز فکر کنید یا مثلا فهرستی را در ذهن تان مرور کنید. فقط به حباب های اطراف تان خیره می شوید. بنابراین وقتی روی آب برگشتم اولین کلماتم این بود که من مرده ام؟ چون واقعا احساس می کردم باید مرده باشم.

در ماه اکتبر، جان لاندو تهیه کننده آواتار عکسی باورنکردنی از کیت وینسلت در حال تمرین شیرجه آزاد منتشر کرد و در کنار آن از قول کیت نوشت او توانسته است با 7 دقیقه و 14 ثانیه، رکورد نگه داشتن نفس زیر آب را  بشکند.

کیت رکوردی را شکست که قبلا با 6 دقیقه در دست تام کروز برای فیلم ماموریت غیر ممکن بود.

 

 

وینسلت در این باره گفت: رکورد خیلی خوبی بود و به آن افتخار می کنم. البته فکر نمی کنم دوباره بتوانم آن را تکرار کنم. این رکورد نتیجه 4 هفته تمرین فشرده در یک تانک آب بود. اما برای من تبدیل به خاطره بی نظیری شد.

کیت قبلا در سال 1997 و در فیلم تایتانیک با جیمز کامرون همکاری کرده بود. او که در آن زمان تنها 21 سال داشت، می گوید: کار با جیمز فوق العاده است. البته زمان او را خیلی تغییر داده است. جیمز حالا صاحب فرزندان بیشتری شده و در نتیجه آدم آرام تر و خونسرد تری شده است و بیشتر احساس می کنید از کارش لذت می برد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست