زنانزنان - زیبایی

کیت (دوشس کمبریج)؛  آن طور که واقعا هست!

 

همسر پادشاه آینده و مادر سه وارث تاج و تخت انگلستان، خارج از دید مردم و پشت درب های بسته واقعا چگونه آدمی است؟ 

ارین هیل از مجله People مقاله جالب و خواندنی را درباره کیت (دوشس کمبریج) منتشر کرده است. 

***

پرنسس کیت، مارچ گذشته در حین خرید از سوپرمارکت محلی اش Sains Bury’s در نزدیک خانه اش در نورفولک، درست قبل از تعطیلی های ناشی از پاندمی، درست مانند مادران دیگر به نظر می رسید. کیت 38 ساله، فرزند دو ساله اش لوئی را در بغل گرفته و دو فرزند دیگرش پرنس جورج 7 و پرنسس شارلوت 5 ساله را به دنبال خود، میان ردیف قفسه های فروشگاه کشانده و کالای مورد نیاز از جمله کیت کامل آنچیلادا برای شام را در چرخ می گذاشت. چرخی که توسط یکی از محافظانش رانده می شد. کیت کارتر، یکی از ساکنان محلی و مشتریان فروشگاه که کیت را در حین برداشتن کیت آماده آنچیلادا مشاهده کرده بود، از انتخاب یک غذای معمولی برای خانواده سلطنتی متعجب شد. 

کیت گفت: آنها برای یک خرید معمول روزانه به فروشگاه آمده بودند. بچه ها آرام و مودب بودند. همه چیز خیلی عادی به نظر می رسید، در حالی که کیت یک زن و مادر معمولی نیست. 

 

 

حضور آن روز کیت در فروشگاه، همسر پادشاه آینده انگلستان را در خارج از چهارچوب ها و قواعد خشک و رسمی کاخ سلطنتی به مردم نمایاند. یکی از افراد نزدیک به خانواده سلطنتی گفت: تدارک شام مکزیکی برای ویلیام 38 ساله و فرزندان شان، امری عادی برای کیت است. 

کیت در دوران پاندمی، مانند بسیاری از مادران دیگر، مشغول آموزش خانگی فرزندانش به دلیل بسته شدن مدارس بود و همچنین مانند بسیاری از زنان از همسر مبتلا به کووید-19 پرستاری کرد. هیچ کس به جز اعضای خاندان سلطنتی از ابتلای ویلیام به کووید در آوریل 2020 مطلع نبودند. خوشبختانه ویلیام بستری نشد و بیماری را به همسر و فرزندانش منتقل نکرد. 

یکی از دوستان کیت می گوید که او چه در قصر کنزینگتون یا ملک روستایی شان در نورفولک، مانند هر زن  و مادر دیگر به امورات خانه و خانوادگی رسیدگی می کند. 

با اینکه کیت طی ماه گذشته انجام وظایف سلطنتی را از سر گرفته و از جمله به همراه ویلیام تور سه روزه انگلستان را با قطار انجام داده است، اما او اکثر وقت خود در پاییز 2020 را بی سر و صدا مشغول تدارک پروژه بزرگش بوده و به جز آن، شخصا جورج و شارلوت را به مدرسه برده و به خانه بازگردانده است. 

زنی که همواره با موها و ظاهر آراسته در مناسبت های رسمی حاضر شده و به دلیل سبک و سلیقه اش مورد تحسین جهانیان است، در هنگام رساندن بچه ها به مدرسه مانند هر مادر دیگر به نظر رسیده و موهایش را پشت سر یا بالای سر جمع می کند، اکثرا لباس ورزشی بر تن دارد و با حداقل آرایش از منزل خارج می شود. تفاوت او با مادران دیگر در کاری است که بعد از رساندن بچه ها به مدرسه انجام می دهد. شغل او با همه زنان دیگر از زمین تا آسمان تفاوت دارد! 

کیت بر خلاف مادرشوهر فقیدش، پرنسس دایانا که در یک خانواده اشرافی انگلستان رشد کرد، در یک خانواده طبقه متوسط از کارول (هم اکنون 65 ساله) و مایک (هم اکنون 71 ساله) به دنیا آمد. خانواده ای که با کار و تلاش ثروتی بر هم زده اند. کیت دوران کودکی و نوجوانی عادی و معمولی را سپری کرد و این چیزی بود که ویلیام و او هر دو، خواهان آن برای فرزندان خود بودند. 

کیت و ویلیام خود را در ملک 10 اتاق خوابه شان در نورفولک، بیشتر از کاخ کنزینگتون راحت احساس می کنند و اکثر دوران پاندمی را در آنجا سپری کرده اند. 

آنها در نورفولک از دوستان خود پذیرایی کرده و به اتفاق به شکار می روند. یکی از دوستان خانوادگی می گوید: در خانه آنها همیشه با یک فنجان چای از شما پذیرایی می شود. چایی که اغلب ویلیام آن را آماده می کند. 

کیت بعد از فرستادن بچه ها به بستر، ساعتی را با انجام کارهای مورد علاقه و شخصی اش سپری می کند. از جمله خرید آنلاین یا تماشای ویدیوهای آموزش آرایش در YouTube.

کیت و ویلیام که آوریل 2021، دهمین سالگرد ازدواج شان را جشن می گیرند، هر از چندگاه به خانه میدلتون ها در باکلبری می روند تا بچه ها با پدربزرگ و مادربزرگ دیدار کنند. کیت در نگهداری از بچه ها نه تنها بر روی کمک والدینش حساب می کند، بلکه به پرستار مورد اعتماد خانواده یعنی ماریا توریون بورالو متکی است. پرستاری که از سال 2014، هنگامی که جورج کودک 8 ماهه ای بیش نبود، در کنارشان بوده است. 

کیت همچنین دستیار مورد اعتمادی به نام ناتاشا آرچر دارد  که همزمان استایلیست او نیز می باشد. 

ویلیام و همسرش طی تور سه روزه انگلستان و دیدار و گفتگو با مردم، ماموریت خود در تجدید روحیه مردم و امیدوار کردن آنها به آینده ای بهتر را با موفقیت به انجام رساندند. 

کیت، ارتقاء سلامت روحی و روانی کودکان در شرایط پاندمی را جزو اولویت های اصلی قرار داده و بیشتر فعالیت های رسمی و سلطنتی اش را بر روی آن متمرکز کرده است. کت راس، مدیر اجرایی Baby Basics می گوید: کیت از به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی اش در بزرگ کردن سه فرزند با مردم عادی ابایی ندارد. به همین دلیل مردم عادی با او احساس همخوانی دارند. 

کیت دوستان صمیمی دارد که از سال ها قبل در کنارش حضور داشته و او را در قبل و بعد از پیوستن به خاندان سلطنتی همراهی کرده اند. برخی از دوستان نزدیک او را افرادی مانند هانا کارتر (مادر تعمیدی پرنس لوئی)؛ لوسی لانیگان اوکیف (یکی از آموزگاران مدرسه جورج و شارلوت و همسر دوست صمیمی ویلیام یعنی توماس ون استروبنز)؛ سوفی اسناگز (دوست دوران دانشگاهی کیت و مادر تعمیدی پرنسس شارلوت) و لارا مید (همسر دوست دوران دانشگاهی ویلیام و کیت در کالج Eton) تشکیل می دهند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست