اخباراخبار کانادا

کلاهبرداری چهل و سه هزار دلاری از سالمند کانادایی پس از گم شدن دسته چک

تورنتو- پلیس ناحیه دورهام می گوید که یک مرد سالمند پس از گم شدن دسته چک سفارشی از بانک توسط پست، 43 هزار دلار از پول اش را از دست داد.

دسامبر 2018، مرد 70 ساله ساکن پیکرینگ (واقع در شرق تورنتو)، دسته چک جدید را به بانک سفارش داد، اما هرگز آن را دریافت نکرد. به همین دلیل فوریه سال جاری مجددا به بانک مراجعه کرد تا دسته چک جدید سفارش بدهد. چند هفته پس از دومین مراجعه به بانک، کارمند بانک با او تماس گرفته است و اطلاع داد که 43 هزار دلار از حساب اش برداشت شده است. به گفته پلیس، فرد یا افرادی با به دست آوردن اولین دسته چک، مبالغ بین 600 تا 5 هزار دلار را در دفعات مختلف از حساب برداشت کرده اند. در فاصله 30 دسامبر 2018 تا اوایل مارچ سال جاری، مجموعا 30 چک نقد شد.

پلیس در جریان تحقیقات خود دو فرد را بازداشت و با 66 اتهام روبرو کردند. جسیبیتون 26 ساله (ساکن اجکس) و دارن نیکلسون 18 ساله (ساکن آشووا) با اتهام در اختیار داشتن مال دزدی، جعل سند و چندین اتهام دیگر روبرو شده اند. پلیس همچنان در جستجوی مظنون سوم می باشد. از کلیه افراد مطلع درخواست شده است، اطلاعات خود را به صورت ناشناس در اختیار پلیس دورهام قرار بدهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *