اخباراخبار جهان

کشف جسد نایا ریورا در دریاچه: ناپدید شدن ستاره تلویزیونی در آب در برابر چشمان پسر چهار ساله اش

 

به گزارش دیلی میل، پس از پیدا شدن جسد ستاره مجموعه تلویزیونی Glee در دریاچه Piru، پلیس گفت ظاهرا نایا ریورا همه انرژی خود را صرف برگرداندن پسرش به قایق کرد و توانی برای نجات خودش باقی نگذاشت. 

ریورا از چهارشنبه بعدازظهر پس از یک گردش دو نفره به همراه پسر 4 ساله اش جوسی با قایق، ناپدید شد. جوسی را در حالی که جلیقه نجات به تن، در قایق خوابیده بود پیدا کردند اما اثری از مادر 33 ساله نبود.

بیل ایوب، رئیس پلیس منطقه ونتورا این هفته در یک کنفرانس خبری گفت: نایا احتمالا همه انرژی خود را صرف نجات فرزندش کرده و توانی برای نجات خود نداشته است. جوسی، پسر 4 ساله نایا گفت او و مادرش برای شنا داخل آب پریده بودند. مادر به او کمک کرده بود داخل قایق برگردد اما وقتی کودک سرش را برگرداند دید که مادرش در آب ناپدید شد. 

پلیس ونتورا روز دوشنبه اعلام کرد جسدی از آب بیرون کشیده شده و با اینکه شناسایی جسد الزامی است، اما از آنجا که مورد مفقودی دیگری گزارش نشده است به احتمال زیاد جسد پیدا شده متعلق به نایا ریورا است.

او گفت اثری از درگیری یا خودکشی دیده نمی شود اما جلیقه نجات در قایق بوده و ریورا بدون جلیقه به آب پریده بوده است. پلیس درباره مهارت شنای ریورا توضیحی نداد. ایوب افزود: هرچند شنا در این دریاچه مجاز است اما معمولا از آن برای تفریحات آبی استفاده می شود. روز دوشنبه دادخواستی برای ممنوع کردن شنا در آنچه آب های خطرناک توصیف می شود، تنظیم شد.

 

 

بعداز ظهر دوشنبه جسد شناسایی، و به خانواده ریورا اطلاع داده شد.

رئیس پلیس گفت: گم شدن او و انتظار هر روزه و بلاتکلیفی بسیار سخت بود. امیدواریم کشف جسد او به خانواده اش در رسیدن به آرامش کمک کند.

خانواده این بازیگر از صبح دوشنبه خود را به دریاچه رساندند تا جسد یافت شده را شناسایی کنند. بعضی همبازی های او در  مجموعه Glee نیز از جمله هیتر موریس در کنار دریاچه دیده می شدند.

آنها دست در دست یکدیگر در ساحل منتظر شنیدن خبری از خانواده ریورا و مقامات پلیس بودند. کشف جسد ریورا همزمان بود با هفتمین سالگرد درگذشت کوری مونتیت، همبازی سابق ریورا در همین مجموعه تلویزیونی. یکی از افسران پلیس غم و اندوه خانواده ریورا را بسیار تکان دهنده توصیف کرد. 

تصاویر نشان می دهد خانواده ریورا از روز شنبه و در جریان عملیات پلیس برای کشف جسد با لباس داخل دریاچه رفته و از ناراحتی و نگرانی بر سر و صورت خود آب می پاشیدند.

 

پلیس پس از جستجوهای بسیار، به کمک عکسی که ریورا 90 دقیقه پیش از حادثه برای یکی از اعضای خانواده فرستاده بود و پسرش را در کنار یک ایستگاه ساحلی نشان می داد، توانست با یافتن ایستگاه، ساحلی را که ریورا از آن وارد آب شده بود پیدا کند.

پلیس حدس می زند به دلیل سبک بودن قایق، باد آن را از ریورا و پسرش که در حال شنا در دریاچه بودند دور کرده است. روز یکشنبه، جورج ریورا، پدر نایا ریورا، نیز برای کمک به پلیس به عملیات جستجو پیوسته بود. پلیس از مردم خواسته بود شخصا برای پیدا کردن این ستاره تلویزیون وارد آب های خطرناک دریاچه نشوند.

دریاچه Piru حدود 5 کیلومتر مربع مساحت دارد و عمق آن در بعضی قسمت ها به 130 فوت می رسد. با وجود عدم قدرت دید در این عمق، نیروهای جستجوگر پلیس به دل آب زده و سراسر این منطقه را برای یافتن مادر جوسی 4 ساله جستجو کردند. 

پس از کشف جسد، همکاران و همبازی های سابق و فعلی نایا در پیام های جداگانه ای تاثر و اندوه خود را از این حادثه غمناک در توییتر ابراز کردند.

مرگ نایا ریورا آخرین تراژدی پیش آمده برای بازیگران مجموعه Glee است. درست 7 سال پیش از این، مونتیت بر اثر مسمومیت ناشی از تداخل الکل و هروئین جان باخت. در سال 2018 نیز دوست پسر سابق نایا، مارک سالینگ، که او هم در این مجموعه نقش آفرینی کرده بود، پس از محکوم شدن به جرم پورنوگرافی کودکان خودکشی کرد. غرق شدن نایا حادثه تلخ دیگری را در خاطره بازیگران این مجموعه رقم زد.

نایا ریورا در مقدمه زندگینامه خود گفته بود مادر شدن زندگی او را تغییر داده و او را شجاع تر کرده است. او معتقد بود لازم نیست زندگی بی نقصی داشته باشید تا به خود ببالید. برعکس، هرچه قدر زندگی شما نقص بیشتری داشته، نشان می دهد شما راه طولانی تری را برای آنچه هستید طی کرده اید و در ادامه نیز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید.

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید