اخباراخبار جهان

کشف جسد زن میلیونر تایلندی در یخچال خانه اش 

تایلند- پلیس تایلند در پی کشف جسد در حال پوسیدن وانی جیرچاروئینگ 58 ساله در یخچال خانه اش، تحقیقات خود را آغاز کرده و حکم بازداشت مظنون اصلی پرونده را صادر کرده است. 

ووراپان جیرچاروئینگ، برادر 59 ساله متوفی پس از اینکه از 18 اکتبر به این سو موفق به تماس با خواهرش نشد، موضوع را به پلیس گزارش کرد. ماموران در حین تفتیش آپارتمان وانی، جنازه اش را در یخچال پیدا کردند. سر متوفی با کیسه پلاستیکی پوشیده شده و دست و پایش بسته شده بود. 

جیرچاروئینگ آخرین بار 18 اکتبر در حین بازدید از معبدی در Chiang Mai (واقع در شمال تایلند) به همراه یکی از دوستانش، زنی به نام Oom، زنده دیده شد. از 18 اکتبر به این سو، خبری از Oom  در دست نیست. علیرغم ناپدید شدن Oom، پلیس برای مرد 39 ساله ای به نام ویتون سیتابوت، حکم بازداشت صادر کرده است. پلیس پس از تماس با بانک وانی متوجه شد که علیرغم درگذشت او، چندین بار از حساب اش پول برداشت شده است. سیتابوت همچنین مظنون به سرقت اتومبیل BMW وانی می باشد. پلیس تایلند از پلیس بین الملل برای بازداشت متهم درخواست کمک کرده است. 

وانی در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کرد و اخیرا مبلغ 19 میلیون بات (معادل 628 هزار دلار) به بیمارستان Suan Dok  کمک مالی کرده بود. او همچین یک مینی ون به معبد محلی اهدا کرده بود.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!