اخباراخبار کانادا

کسری بودجه پیش بینی شده شهرداری تورنتو: 1.8 میلیارد دلار! 

 

تورنتو- به نقل از سی بی سی: در حالی که تورنتو با کسری بودجه بی سابقه و کاهش درآمدهای پیش بینی شده تا سال 2021 دست و پنجه نرم می کند، لایحه بودجه جدید دولت استان، در مورد اینکه آیا کمک مالی بیشتر برای تورنتو در نظر گرفته شده یا خیر، مبهم است. 

جان توری، شهردار تورنتو، طی مصاحبه جمعه گذشته با شبکه رادیویی CBC گفت: ما چیزی در مورد آن از دولت استان و دولت فدرال نشنیده ایم. 

کسری بودجه پیش بینی شده تورنتو برای سال 2021 ، حدود 1.8 میلیارد دلار است. این امر به دلیل افت شدید درآمد حاصل از TTC و افزایش هزینه ها در بخش های بهداشت عمومی و پناهگاه های افراد بی خانمان است.

این شهر تا به این لحظه، خسارات وارده را در درجه اول از طریق برنامه حمایتی 19 میلیارد دلاری دولت فدرال برای شهرداری های کانادا، تحمل کرده است. دولت انتاریو، این پول را در دو مرحله تخصیص می دهد. تورنتو مرحله اول را دریافت کرده ولی برای مرحله دوم پول بیشتری را مطالبه کرده است.  

گری کرافورد، عضو شورای شهر که در کمیسیون بودجه شهرداری تورنتو نیز حضور دارد، بودجه 2020 دولت انتاریو را مثبت ارزیابی کرد، ولی در عین حال خواهان اعلام هرچه سریع تر جزئیات برنامه دولت داگ فورد برای حمایت از تورنتو در سال آینده شد. 

 

 

کرافورد گفت فشار مالی بر تورنتو، خیال کم شدن را ندارد. وی افزود: ما همچنان با چالش های مشابه قبلی روبرو هستیم، چه در ارتباط با TTC، پناهگاه ها، بهداشت عمومی، خانه های سالمندان و غیره. برای برنامه ریزی برای سال آینده، باید میزان کمک های دولتی را بدانیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست