اخباراخبار کانادا

کاهش پانزده درصدی نرخ اجاره در تورنتو در مقایسه با نوامبر سال گذشته

 

تورنتو- به نقل از بلاگتو: تقاضا برای واحدهای مسکونی کوچک تر در تورنتو در کنار لیستینگ های کاندوی اجاره ای و فروشی و همچنین قیمت فروش و اجاره بها، در حال کاهش است. 

گزارش Padmapper، نشان می دهد که در 15 بازار از 24 بازار ردیابی شده توسط سایت لیستینگ،  کاهش اجاره بها در ماه نوامبر در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته، مشاهده شده است.

میانگین اجاره بهای یک آپارتمان یک خوابه، در چهار شهر تقریبا ثابت ماند و فقط 5 شهر، از جمله آشووا و سنت کترین در نزدیکی GTA شاهد افزایش اجاره بها بودند. 

در این گزارش آمده است: در حالی که به پایان سال نزدیک می شویم، به نظر می رسد تقاضای عمومی برای اجاره همچنان کاهش یافته است، زیرا اکثر بازارهای لحاظ شده در این گزارش، شاهد کاهش قیمت ها هستند. 

تورنتو و ونکوور همچنان گران ترین شهرهای کانادا برای اجاره نشین ها هستند. اجاره یک واحد یک خوابه در تورنتو در مقایسه با نوامبر سال گذشته، 2.4 درصد کاهش یافته و اجاره واحد مشابه در ونکوور با 1 درصد کاهش به 1980 دلار رسیده است. 

 

 

اجاره بهای ​​2000 دلار در ماه نوامبر 2020، مطابق اجاره بهای یک آپارتمان یک خوابه در سپتامبر 2017 است. 

اجاره بهای آپارتمان دو خوابه ​در تورنتو بین ماه های اکتبر و نوامبر در حد 2650 دلار ثابت ماند، اما نسبت به دوره مشابه در سال گذشته حدود 12 درصد (11.7 درصد) افت داشت.

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست